Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudom telepíteni a...

Miért nem tudom telepíteni a win7-et uefi dualbios-os gépre?

Figyelt kérdés
windows 7-et szeretnék telepíteni mert a win 8 nekem nem jött be próbáltam dvd-ről telepíteni próbáltam pendrivról de sehogy nem jó rufus programmal csináltam bootolható uefis windows 7-et és el is indítja de fájlok kibontásakor 27%-nál megáll a windows nem tudja telepíteni a szükséges fájlokat... hibaüzenettel próbáltam több féle windows 7-et vagy 5 félét és mindegyiknél ugyan az valaki segítsen mert már 2 napja szenvedek vele előre is köszönöm a válaszokat és kérem csak az írjon aki ért is hozzá
2014. jún. 19. 12:00
 1/6 A kérdező kommentje:

A pc tulajdonságai Processzor: Intel Ÿ Core ™ i7-4770 4. generációs (Haswell), 4C/8T / órajel: 3,40 GHz-es (Turbo 3,9 GHz) / L3 Cache: 8 MB ??/ 84W

Alaplap: Gigabyte GA-H81M-D2V mATX

Előlapi Kapcsolatok: audio, mikrofon, 2 x USB 3.0.

Hátsó panel csatlakozók: 4x USB 3.0, 2x USB 2.0, 1x PS / 2, 1x VGA, 1x DVI, 1x soros, 1x LAN, 3x audio

Memória: 16384MB 1600 MHz-es DDR3

Merevlemez: 2 TB SATA 3 (7200RPM, 64MB cache).

Kártyaolvasó: Media kártyaolvasó

Drives: DVD-író

Grafika: NVIDIA GeForce GTX780 túlhajtott, 3072MB GDDR5 (2xDVI, HDMI, DP), PCI-Express, támogatja az Nvidia GPU Boost, NVIDIA Adaptive Vertical Sync NVIDIA 3D Vision Ready, NVIDIA Surround NVIDIA SLI Ÿ technológia, NVIDIA Physix Ÿ technológia

Audio: High Definition Audio / 7.1 támogatás

Hálózati / LAN / WLAN: 10/100/1000 Mbit / s LAN fedélzeti / 802.11bgn WLAN akár 300 Mbit / s

Case: Gaming Tower Gigabyte Alpha (Méret MxSzxMélys 522x205x500mm)

PSU: BeQuiet! BN145 600 Watt 80 + ezüst (System Power 7)

Operációs rendszer: A Windows 8.1 (64-bit), Microsoft Office próbaverzió, a Norton Internet Security (próbaverzió) + ingyenes upgrade 1 PC 1 év, Cyberlink Power DVD OEM

Tartozékok: Gigabyte M6980X Gaming Mouse (Laser, USB), Gigabyte Force K3 Gaming Keyboard (USB), felhasználói kézikönyv, tápkábel

Szolgáltatás: 24 hónap garancia 24 hónap Pick-Up és a Return Service

2014. jún. 19. 12:38
 2/6 coopper ***** válasza:

Szia.


Szerintem :


1. Vagy törlöd az összes particiót a merevlemezről, aztán megpróbálod a telepitést a win7-tel.


2. Vagy visszalakitod a GPT-s merevlemezedet MBR-essé valamilyen particionáló programmal, pl. itt egy program hozzá : [link]


Sok sikert.

Üdv.

2014. jún. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Valahol ezt olvastam: UEFI-ben kapcsold ki az UEFI boot-ot és akkor engedni fogja a telepítést, utána vissza lehet kapcsolni.

Csak kérdezném, hogy a Win 8 miért nem jött be? [link]

Amint látod a Start menü bal alsó sarkában függőlegesen írva, ez egy Win 8.1 Enterprise. Ezen pl. mi nem tetszik?

2014. jún. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
tetszik a win 8 is csak hiányos driver miatt mindig kék halált dobál be meg nem is tudom aktiválni azt se mert nem találok sehol hozzá
2014. jún. 19. 13:40
 5/6 A kérdező kommentje:
töröltem az összes patríciót és létrehoztam 1 újjat de magától bedobott még 2-őt de így se működött a dolog ugyan az még anyi kérdésem lenne hogy az uefi módot hogy lehet kikapcsolni?
2014. jún. 19. 13:48
 6/6 anonim ***** válasza:

Itt olvastam: [link]

Most viszont végignéztem a BIOS-omat és úgy látom, az UEFI kikapcsolására nincs mód (nálam legalábbis), legfeljebb az UEFI indulást lehet elkerülni úgy, hogy nem a Boot Manager-rel indítasz, hanem a Boot menüben a pendrive-ra klikkelsz és úgy indítasz.

2014. jún. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!