Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nektek van külön gépetek,...

Nektek van külön gépetek, vagy a családdal egyet használtok? (17/f)

Figyelt kérdés

Én kezdem unni, hogy egy gépet kell használnom apáékkal!

Főleg, hogy én vettem a gépet a saját pénzemből! Nagyon sokáig gyűjtögettem! Szó sincs irigységről csak egyszerűen már szeretnék saját gépet de nem engedi :/ Nektek van külön vagy ti is egyet használtok velük?



2014. jún. 19. 16:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én a saját pénzemből vettem gépet, csak én használom, anyámnak van külön laptopja, apám pedig nem ért a gépekhez és nem is használja soha.
2014. jún. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekünk 3! Nekem, tesómnak, meg egy közös (apa, anya ... stb.)
2014. jún. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mi is sokáig így használtuk,konkrétan 2004-ben vettük a régi gépünket, azt 7 éven keresztül használtuk együtt, aztán most lett véve 2 (csak használt) mert a régi tropa lett.

Most én döntöttem úgy,hogy kell egy saját,új ugyanis a tanulásom miatt is muszály.

Egyébként ha te vetted a régit ,miért kéne még a mostanit is neked venned ?

2014. jún. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mit csináljak, hogy nekem is lehessen? Max akkor engedné meg apa ha én vennék a pénzemből egy laptop-ot neki! De arra kinek van pénze?
2014. jún. 19. 16:13
 5/11 anonim ***** válasza:
Apád mire használja a gépét? Amúgy pentium 4-es őskövületet 5 ezerért tudsz venni, core2duo-sat pedig huszasért.
2014. jún. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Csak netezik...kamerázgat! Magyarul nem játszik meg ilyenek az biztos :)
2014. jún. 19. 16:16
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem es tesomnak sajat gep van.Anyamnak es apamnak kozos gep.
2014. jún. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szüleimnek van egy laptopjuk. Testvéremnek egy 3 éves asztali, nekem pedig most lesz.
2014. jún. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Anyám és apám nem érdeklődik a számítógép után, így egyedül vagyok a saját laptopomra. Régen, minimális szülői segítseggel vettem. Neked muszáj, és ilyen helyzetben nekem is muszáj lenne, de mégsem bírnék másokkal egy gépet használni. Elképzelem, hogy bekapcsolás után fél óráig csak a családtagok által okozott problémákat oldom meg, nem pedig használom a gépet.
2014. jún. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Mit csináljak, hogy nekem is lehessen? Max akkor engedné meg apa ha én vennék a pénzemből egy laptop-ot neki!"


Na álljunk meg, miért is neked kéne eltartani őket ilyen téren ?

Használtan rengeteg gépet találsz. Egyébként figyelmedbe ajánlom a Prohardvert ,ott a fórumon ha megkérdezed biztosan hozzáértő válaszokat kapsz... Nyugodtan fordulj hozzájuk bizalommal.


PCX-en a mini asztali számítógépek tényleg csak netezésre alkalmasak...

[link]

[link]

2014. júl. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!