Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 8 ban van valami...

Windows 8 ban van valami akksi figyelő csempe?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nekem még nagyon új a windows 8, megszoktam, hogy a 7ben kint van egy asztali alkalmazás ami mutatja hány % az akkumulátor,

de most lett feltéve a windows 8 (8.1 ha számít)

és itt nincsenek kis alkalmazások,

egészen jól 'összebarátkoztam' a csempékkel,

de ha meg akarom tudni az aku töltöttségi szintjét be kell mennem az asztalba és ot rákattintanom az aku jelre...

van az a változat, hogy jobb oldalra viszem az egeret a kis fekete sávhoz ami kiírja mennyi az idő, van-e net, meg mutatja, hogy töltőn van-e a gép vagy nem,

de azon nem mutat %ot, még megközelítőleg sem látszik rajta, hogy az most kevés, vagy sok,

van valami módja annak, hogy lássam a csempék között az akut?

letöltöttem egy csempét de az megkérdeze mennyin van a töltöttségi szint, megadtam neki, de azon marad, nem hajlandó számlálni, az meg, hogy én mondom meg neki mennyi az aku hülyeség!


2014. jún. 20. 22:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!