Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez hogyan működik? Az internet...

Ez hogyan működik? Az interneten nincs hitel, nincs olyan hogy egy reg miatt fizetni kellene egy fizetős oldalon hogy ha a reg alatt nem kellett megadni pl. a bankkártyaszámot?

Figyelt kérdés
2014. jún. 22. 11:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nincs hitel. Hogyan is lehetne? Nem tudják igazolni, hogy te te vagy.
2014. jún. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tehát hogy ha regeltem egy olyan oldalra ahol a regisztráció olyan volt mint egy ingyenes oldalra, akkor ha nem akarok fizetni, soha nem kell fizetnem?
2014. jún. 22. 11:06
 3/12 anonim ***** válasza:

Ezt így nem lehet megmondani. Vegyük például a Vaterát. Ingyenes a regisztráció, de az aukciók indításának van díja, amit utólag kell fizetned.

Olvasd el a felhasználási feltételeket.

2014. jún. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Regisztráltam egy olyan oldalra ami ingyenesnek tűnt, nem kértek személyes adatokat. A szem. adatokat így utólag meg lehetne adni de nem adtam meg. Ez egy legális, fizetős filmnézős oldal, de az oldalon semmit se tudok megnézni anélkül hogy ne bukkanna fel egy olyan ablak hogy aktíváljam az előfizetést.
2014. jún. 22. 11:14
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor fizetés nélkül nem sokra mész vele.
2014. jún. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De én arra vagyok kiváncsi hogy ha nem akarok soha fizetni akkor nem kell?
2014. jún. 22. 12:02
 7/12 anonim ***** válasza:

" De én arra vagyok kiváncsi hogy ha nem akarok soha fizetni akkor nem kell? "


-ha nem fizetsz,akkor nem kapod meg a fizetős tartalmat,ez ilyen egyszerű,

2014. jún. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
de ha a regem fent marad egy ilyen? Abból nincs semmi ha nem fizetek soha?
2014. jún. 22. 13:40
 9/12 anonim ***** válasza:

te még mindig azt hiszed,hogy te döntöd el,hogy fizetsz e,vagy nem ,

-pedig ,te erről nem tudsz dönteni,mert addig nem kapod meg a pl játékot-filmet-stb,amíg kinem fizeted,

(előtte a regisztrálás az még ingyenes)

2014. jún. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De pénzt nem követelhetnek? Nem akarok fizetni és az oldalt sem akarom soha használni.
2014. jún. 22. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!