Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Honnét vásároljak MacBook Airt?

Honnét vásároljak MacBook Airt?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Átutazóban leszek Magyarországon és szeretnék közben vásárolni egy 2014-es MacBook airt ,iStylon néztem hol kapható ,viszont szeretném tudni ,melyikben legérdemesebb, hóvá kell menni ahol igényes kiszolgálás van és biztonságos ! Ahól árulják : Westend City Center,Andrássy 36 szám alatt,Árkád, Duna pláza,Fashion Street,Mammut 2

2014. jún. 23. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Tényleg ott veszed, ahol a legdrágább??? Nálunk a legtöbb az adó meg minden szarság.

Én tuti nem itthon venném. Ausztria. Ott elég durva akciók szoktak lenni a Saturnban.

2014. jún. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Romániából jövök ,itt 100 Euróval drágább :D Szóval nekem áldás felétek venni :D
2014. jún. 23. 21:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát, akkor sem az iStyleban venném.

Ha mindenképp kereskedőnél akarod venni, akkor én iJoe-t javaslom. Nagyon jó a kiszolgálás. Ha teheti személyesen adja el neked a gépet. Már több cuccot is vettem nála.

2014. jún. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ ,és ez az iJoe is hivatalos üzlet ,hívatalos garancia ,doboz stb ,vagy pedig kereskedés?


Megbízhatóság számomra fontos mivel, nem tudom ma holnap vissza vinni oda ha megvettem, tudom ,hogy világ garancia van am.

2014. jún. 23. 21:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Apple gépet tök mindegy, hogy hol veszel úgyis apple gari van hozzá.
2014. jún. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!