Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem tudok torrentre feltölteni...

Nem tudok torrentre feltölteni,17 éves lány vagyok, valaki segítene?

Figyelt kérdés
Tudom, reménytelen eset vagyok de nagyon kellene, hogy valaki segítsen! Béna vagyok még ehhez, de mostmár szeretnék mélyebben belemerülni a dolgokba, mert a családtagjaim nem értenek hozá, ösztöndíjamból sikerült egy gépet vennem (kicsit gyenge de erre telt)és nagyon szeretnék a testvérkémmnek örömet okozni, meg a családomnak, de fel kéne töltenem néhány filmet, hogy dobjon az arányomon, mert kéri az oldal... sajnos az áram miatt nem mehet egész nap a gép, ezért ment le az arányom. Ha segítene vki nagyon megköszönném, később a facebook elérhetőségemet is megadhatom, ha esetleg valaki segítene... köszi előre is!

#drága #kenyér #pénz #áram #tízezer #kétszáz forint #nincs pénz bérletre #a vonat olcsóbb
2014. jún. 25. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy legyen arányod, két dolog kell:

1. Más töltse le azt, amivel seedben vagy

2. Tőled, nem ezer másiktól.


Az első akkor teljesül, ha népszerű dolgot osztasz vissza, a második akkor, ha korán. Ideális esetben te raksz fel valamit a saját gyűjteményedből, ami nincs még, és népszerű lesz. Természetesen olyankor azért illik pár napig seedben maradni.

2014. jún. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 csacsi2 ***** válasza:

Sajnos nagy hátrányból indulsz eleve egy gyenge gép miatt (gondolom a net sem a legjobb) és hogy nem nonstop az + hátrány azokhoz akik éjjel nappal szerverről seedelnek ami villámgyors. Így hozzád nagyritkán fognak csatlakozni, ha egyáltalán van letöltője a torrentnek. Nincs akkor hiába seedeled. Lehet a torrent estedben nem jó megoldás. Letöltés miatt torrentezel, vannak más lehetőségek is, a free torrentoldalak, fájlmegosztók, emule... Csak hatékonyan kell "googleeeeezni" vagy egy fájlmegosztós oldalra regisztrálni a magyar nyeelvűség miatt. Végül is semmit nem írtál, hogy mit is szeretnél?!

Kis segítség a torrenthez:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__5..

2014. jún. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A lényeg az, hogy van egy film amire lennének vevők, és nekem megvan jó minőségben. Szeretném felrakni a microbitről van szó!
2014. jún. 25. 18:10
 4/4 csacsi2 ***** válasza:

Hát töltsd fel! Vagy mi a kérdés?

olvasd át ezt:

[link]


torrentel kapcsoladban meg ismerkedj ezekkel (linkek a hozzászólásban):

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__5..


torrent készítése nem megy?

[link]


Vagy a film formátuma a gond, esetleg a másolása?

Pontosítsd a kérdésed, a többit már leírtuk!

2014. jún. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!