Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Számotokra mit jelent az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra mit jelent az, ha egy lány nem akar közösségi oldalra feltölteni olyan képet, amin a barátjával csókolózik?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve vagyok együtt a barátnőmmel, és nem sok közös képünk van, de csak szeretnék kitenni adatlapra egy két képet hogy igen ő a barátnőm, vele vagyok együtt.De ő egyáltalán nem akarja hogy olyan kép kerüljön fel amin csókolózunk. Meg úgy általánosságban nem akar mások előtt csókolózni mert ő nagyon intim dolognak tartja. Nekem ez kissé úgy jön le mintha szégyellne. :S Nektek mi a véleményetek erről?
2012. nov. 29. 14:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ő ezt intim dolognak tartja, az interneten pedig a fél világ láthatná...
2012. nov. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy nem egy éretlen magamutogató kis nyomi. Na meg persze szégyell, mert te az vagy.
2012. nov. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem kell feltétlen csókos képet feltenni. Lehet olyat is amin összebújtok. Vagy amin csak puszi van. Az még elfogadható talán számára. Én sem szeretek mások előtt csókolózni, igaz a mások a rokonokat képezik. Család előtt nem szeretek... Idegenek előtt simán.
2012. nov. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Megfogalmaztad a választ, akkor meg mi nem világos még? Ez egy diszkrét dolog, keress egy magamutogatós ribancot, ha arra vágysz.
2012. nov. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok! Neked van a legjobb csajod! Mások meg Tangába segget mutogatva smárolnak! Szeresd a barátnődet, mert ilyen kevés van! :)

20F

2012. nov. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Végre egy normális csaj és te azért nem tudsz neki örülni, mert nem áll be a sorba?


Kicsit nevetséges vagy. :p

2012. nov. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
add meg a számát, aztán pakolj össze és húzz el Maláriába vizet kapálni te gyökér. Az utolsó normális csajt is meg akarod rontani...
2012. nov. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi ebben a fura? Én se tettem fel smárolós képeket az exemről, sőt szerintem nem is készült olyan... Sőt mi ki se tettük, hogy együtt járunk.


Attól még végtelenül szerelmes voltam belé, de másokat úgyse érdekli, ahogy egymáson nyáladzunk. Társaságban sem csüngtem rajta, nem fogtam egyfolytában a kezét, és loholtam a seggébe, hogy jujj szeretlek...

A facebook meg... egy undorító mocsok kémprogram semmi más.


21L

2012. nov. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én még ismerősnek sem jelöltem be barátom facebookon, olyannyira nem izgat, hogy egy névtelen közösség mit nyálazik az adatlapomra.


Én szeretem a barátom, és nem neten fogom mutogatni, mint valami kiéhezett vén lány, hogy nézzétek ez a pasim és sikerült megfognom egy élő, hús vér férfit.

2012. nov. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tegyetek fel simán olyat, amin megölelitek egymást és kész, azon is egyértelmű, hogy együtt vagytok. Vagy írd ki, hogy ő a barátnőd (gondolom a facebookról van szó, ott be lehet állítani), és akkor mindenkinek világos lesz, hogy együtt vagytok. De azt semmi nem indokolja, hogy miért kéne smárolós képet kitenni, én se szeretnék, minek?
2012. nov. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!