Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Vista Home Premiumon meg...

A Vista Home Premiumon meg lehet ezt oldani?

Figyelt kérdés

Újra tettem a gépemet a haverom odaadta a cd-jét de nincs meg neki a cd key ezért néztem netről egyet működött is ,de amikor egyszer bele mentem ,hogy számítógép/tulajdonságok

azt írta ki hagy 30 nap múlva meg kell adni az eredeti cd keyt beírtam egy másikat, de már egyre kevesebb dolog működik pl.: nem tudok belemenni a számítógép/tulajdonságokba és a windows upadate ba meg ilyesmik vannak ezt nem lehetne valahogy megoldani ?



#Windows #PC #vista home premium
2014. jún. 29. 16:24
 1/3 Emberek ***** válasza:
windows loader, vagy esetleg törvényes módon, ha megveszed
2014. jún. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ez a windows loader hogyan működik ?
2014. jún. 29. 18:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Hol kapná már meg a vistát eredetibe ? Régóta nincs már számitógép üzletbe. windows 7 illetve windows 8.1 et lehet venni. Vista max activátorral müködik. winodws 8.1 be gondolkozz kérdezö vistának már vége és a ceo szombathelyen haragudot rám mert én nemszeretem meg a win 7 et vistát használtam a 8.1 megjelenéséig. a win 7 nagyon sz@r
2014. júl. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!