Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Találtam egy Vdafone-os...

Találtam egy Vdafone-os SIM-et a mosógépben (nem tudom, hogy került oda, mit keresett ott) működik, de sem a hozzátartozó telefonszámot, sem a PIN-kódját nem tudom. Mit tudok tenni, hogy ki tudjam oldani?

Figyelt kérdés
Légyszi, aki tud segíteni válaszoljon már.

2014. jún. 18. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmit. Add le a legkozelebbi Vodafon szakuzletbe.
2014. jún. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
egyszerűen tedd be egy olyan telefonba amelyik nem kéri a pin kódot
2014. jún. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja és a telefon legyen vagy Vodafone-s vagy független
2014. jún. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha a saját mosógépetekben találtad, meg kellene interjúvolnod a családtagokat.
2014. jún. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4-es a családban mindenki T-mobilos, mások nem laktak itt előttünk. Amúgy repülőmódban minden telónál úgy van, hogy nem kér PIN-t vagy nem?
2014. jún. 18. 20:41
 6/8 anonim ***** válasza:
A saját mosógépetekbe ki tehet be rajtatok kívül bármit is? Vagy a ti lakásotok átjáróház és bárki bemehet?
2014. jún. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Lajos54 ***** válasza:

Valakinek beleesett a nadrághajtókájába a buszon, onnét került a mosógépbe. Például...


De szerintem legfeljebb egy Vodafonos márkaszervizben tudnának (talán) kezdeni vele valamit. De miután nem a tiéd (esetleg valaki keresi is), nem hiszem, hogy visszakapnád.

Egyébként olyat is el tudok képzelni, hogy egy lenyúlt telefonból való, és a tovaj a számára haszontalan SIM-kártyától megszabadult, majd -tényleg valamilyen ruhadarabon keresztül került a mosógépbe.

Majd a végén még gyanúba fognak, hogy te vitted el a telót :)

2014. jún. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Amúgy repülőmódban minden telónál úgy van, hogy nem kér PIN-t vagy nem?"


Igen repülő módban nem kér PIN-t a telefon , mivel...nem használja a SIM-et, nem csatlakozik gsm hálózatra, tehát nem lehet vele telefonálni :)


Egy Vodafone-s vagy független telefon Biztonsági beállításaiban kikapcsolod a SIM PIN kérését, már nem fogja ennek a kártyának sem kérni a kódját.

2014. jún. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!