Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lenovo y510p vagy Dell 5537?

Lenovo y510p vagy Dell 5537?

Figyelt kérdés

A processzorok (i5-4200m és i7-4500u) majdnem ugyanolyan erősek, ahogy a videokártyák ( nvidia 755m -nem SLI- és radeon 8850m) között sincs annyira nagy különbség. A lenovo mellett szól a bill.világítás, a full HD matt kijelző, és a JBL hangrendszer, a Dell mellett pedig az hogy szebb, és hogy Dell.:D

Szervíz, teljesítmény, melegedés, felhasznált anyagok, szar touchpad, mindent figyelembe véve Ti melyiket választanátok? Kérlek érveljetek is, mert nagy a vita!


2014. júl. 2. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Szebb a Dell? Hát... ha neked az hogy jobban tetszik (neked) megér egy FullHD matt kijelzőt és billentyűzet háttérvilágítás,'JBL hangrendszer'.. te tudod...


Szervíz, teljesítmény, melegedés, felhasznált anyagok, szar touchpad, mindent figyelembe véve Ti melyiket választanátok?


Hát... kevés embernek van meg ez mind a kettő szóval ilyen jellegű összehasonlítást szinte fizikailag képtelenség összehozni.


Ha én TE lennék akkor a Y510p-t venném.

2014. júl. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lenovo jobb. A Dell csak üzleti gépekben jó.
2014. júl. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
4200m is jobb picivel es a 755m is(mondjuk valoban nem nagy kulonbsegek). A bill. vilagitas egesz jo dolog, nagyon konnyen megszereti az ember szerintem, valamint a fullHd kijelzo is igen elonyos. Utobbi idoben a Lenovo is igen jol kinotte megat laptop gyartas teren, minosegileg nagy kulonbseg nem igazan van koztuk. Par eve elmult mar az az ido, hogy eleg legyen ennyi ervelesnek, hogy Dell't veszek, mert az Dell. En a Lenovot valasztanam:)
2014. júl. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én a dellt választanám, nekem is dellem van és egyálltalán nem bántam meg
2014. júl. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert Dell laptopod van a másiknak is Dellt ajánlasz? Ok...
2014. júl. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nekem is Dellem van, nagyon szeretem, de erősen gondolkozom egy cserén.
2014. júl. 3. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!