Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha egy vagy több...

Mit tegyek, ha egy vagy több dll fájl hiányzik a gépemről? A többi pontosabban lent!

Figyelt kérdés

Heló!

A problémám az lenne, hogy fel akartam telepíteni a fallout 3 játékot (eredeti) a cd-t beolvasta és láttam is, hogy mi van rajta, de amikor rá mentem, hogy Fallout 3.exe akkor azt írta ki, hogy helyezzem be a lemezt. Pedig bent volt. Na mindegy rá mentem a setup-ra, ott vártam kb. 30 percet, majd mikor kész volt kérdtem, hogy indítsa azonnal. A játék egy kicsit várt, gondoltam, hogy még tölt, de utána egy hiba üzenet fogadott, hogy a cd-t helyezzem be. De hát bent volt. Aztán gondoltam megint rá megyek a fallout 3.exe-re és ott azt írta ki, hogy a BINKW32.DLL hiányzik a gépről, vagy próbálkozzak újra. Hát továbbra sem csinál semmit. Mondjuk már volt olyan, hogy néhány játéknál szintén egy DLL hiányt dobot ki, de akkor még annyira nem igazán érdekelt. De most már egy kicsit megelégeltem. Szóval ki lehetne ezt valahogy küszöbölni? Esetleg valahogy meglehetne oldani ezt a problémát? Mert magát a CD-t beolvassa, meg habár nem is a Launcher segítségével, de a setup-al simán fel lehet telepíteni, de amikor be akarok lépni akkor meg már semmi. Esetleg a CD-vel lehet a gond? De akkor miért olvassa be és telepíti fel? Na, mindegy. Ha valaki tudna segíteni azt nagyon megköszönném!!! Úgyhogy a segítőknek előre is köszönöm!!



2014. júl. 2. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Keress rá a hiányzó dll-re és töltsd le a játék mappájába.
2014. júl. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt letöltöd majd a benne lévő dll fájlt be húzod a játék gyökérmappajába. Ha Így sem működne akkor +ba húzd be ide is: C:\Windows\System32

2014. júl. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendben és mindkettőtöknek nagyon köszönöm! Meglátjuk, hogy mi lesz! :)
2014. júl. 3. 11:26
 4/5 A kérdező kommentje:

Na, akadt még egy kis problémám, méghozzá az, hogy:

Az eljárás belépési pontja (_BinkCopyToBufferRect@44) nem található a DLL-ben (BINKW32.DLL).

Na ez a hiba fogadott engem, amikor újra el akartam indítani a játékot. Mi lehet a gond?

2014. júl. 3. 11:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Letöltesz egy másik verziójú DLL-t, vagy a 64bites változatát.
2014. júl. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!