Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Csináltam egy fájl feltöltő...

Csináltam egy fájl feltöltő skriptet. Pontosabban kép, zene, és dokumentum fájlokra. Működik is, csak az a probléma, hogy nem tudok tovább lépni. Hogyan tudom azt megcsinálni, hogy a feltöltés után a böngésző kimutassa a weblapon a feltöltött dolgot?

Figyelt kérdés
2013. dec. 15. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, hogyan csináltad meg a scriptet.


De egy tipp, ha ennyire nem megy, akkor inkább hanyagold a feltöltőt, mert le merem fogadni, hogy szűrés nincs, vagy csak minimális van rajta és bárki bármit fel tud tenni, akár olyan kódot is ami nem fog túl sok jó dolgot művelni.

2013. dec. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nos a mySQL-en keresztul sikerult letrehoznom egy vedelmi rendszert, ami feltoltes kezdetekor ker egy felhasznalonevet, host-et, es jelszot.
2013. dec. 16. 10:45
 3/3 anonim ***** válasza:
és ha ezek rendben vannak, akkor egy regisztrált még szétszedheti az oldalt
2013. dec. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!