Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Rgh-s, flashelt boxba eredeti...

Rgh-s, flashelt boxba eredeti játék lemezt lehet tenni?

Figyelt kérdés

rgh-s, flashelt boxba eredeti lemezt lehet tenni?

Az a helyzet nm kapcsol be a box, vagyis bekapcsol, de a xbox360 logónál megáll, és nem megytovább. Az lehetséges, hogy az eredeti játék lemeztől baszódott el, vagy esetleg kinect csatlakoztatástól? Nagyon idegesít, hogy nem megy.



2014. júl. 4. 14:17
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Idegesít mi?

Szomcsi.

Legközelebb majd nem lopsz s nem kell szétb#sznod a gépet sem hozzá.

2014. júl. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már bocs, de ne sértődj meg ha azt mondom neked, hogy múzeumi műtárgy gyerek. de itt most nm arrol van szó, hogy lopok-e vagy sem. A kérdésem még mindik annyi hogy ettől el tud ˇˇromlaniˇˇ a box? Valaki azért normálissan válaszoljon, ha lehet. KÖSSZííí
2014. júl. 4. 14:26
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Kit érdekel a szaros feltört, lopott géped, hülyegyerek.

LoL :D :D :D

2014. júl. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

-nyasgem köcsö*.

Basszmeg

. nem loptam a konzolt te állat, vettem pénzért öcsém(valszeg te annyi pénzt még életedbe nem láttál, esetleg képen, de sebaj)

És amugy meg, a világ negyede rgh-s boxxal játszik. szoval csókold meg a jukam. :)

2014. júl. 4. 14:47
 5/10 anonim ***** válasza:
Tehát ha a világ negyede a kútba ugrik, betoncipővel, te is így teszel? Hajrá!
2014. júl. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

jóvan öcsém, én ugrottam előbb és ők ugrottak utánam. oké?

Valaki meg aki nem trollkodni jár ide az meg legyen szíves és válaszoljon a kérdésemre. KÖSZÖNÖM!!

2014. júl. 4. 15:58
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem fog senki, úgyhogy akár el is takarodhatsz végre.
2014. júl. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem akarsz lecummantani végre, szop@dék.
2014. júl. 4. 16:17
 9/10 anonim ***** válasza:
Eredeti lemeztől ha nem mentél live ra nem romolhat el!.De vidd el oda ahol az rght csinalták mert az szokta csinálni hogy megáll az x360 feliratnál.!
2014. júl. 6. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
már megoldottam. tettem bele egy itthon kiírt lemezt amire a dashboard-ot irtam, és így bebootol a box.
2014. júl. 7. 03:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!