Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hányszor ajánlott egy évben a...

Hányszor ajánlott egy évben a win 8-at telepíteni "felújítani a saját fájlok megőrzésével"?

Figyelt kérdés

#windows8;felújítás;win8-asrendszer;laptop
2014. júl. 4. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem volt, hogy hetente újra kellett telepíteni. sok programot kipróbáltam....

nem tudom, de csak én érzem, hogy /ne haragudj/ hülyén van megfogalmazva a kérdés?

2014. júl. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tudom szarul fogalmazok néha de akinek windows 8-a van az érti miről van szó... :D
2014. júl. 4. 21:02
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez felhasznalotol fugg.


Felesegem 4 eves Win7 laptopjat pl. meg egyszer sem kellett ujratelepiteni. Karban tartom.

2014. júl. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
XD 3-as :D :D :D
2014. júl. 4. 21:51
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi olyan vicces?
2014. júl. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez ténylegesen attól függ, hogy mennyit, és mire használod a gépet. ha hetente egyszer egy órára bekapcsolod, és akkor is csak netezel, akkor elvan magának akár évekig is.

De ha napi szinten telepítgetel különféle programokat amiket oda vissza törölsz és installálasz, akkor bizony nem árt negyed / félévente felfrissíiteni a rendszert.

2014. júl. 5. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

1 vagyok.

"akinek win8 van az érti miről van szó?"

én win 8 használok, mégsem értem.

2014. júl. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A Win8 ban van lehetőség arra hogy a fájlok törlése nélkül felújítsuk a rendszert.

Ez abból áll, hogy berakjuk a lemezt, és a rendszer felújítását választjuk. Tulajdonképpen egy új Win.-t kapunk. Igaz a programokat, és driver-eket fel kell telepítenünk, de az adataink megmaradnak.

2014. júl. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
1-es ingább ne is írj ha nem tudod miről van szó!
2014. júl. 7. 21:35
 10/11 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo! Nincs olyan, hogy ennyiszer es annyiszor ajanlott. Attol fugg mennyire, milyen gyorsan es hanyszor szemeteled tele a Vindozodat.
2014. júl. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!