Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A saját testsúlyos edzés...

A saját testsúlyos edzés ajánlott nőknek?

Figyelt kérdés
Már eddig is sokat sportoltam dvd-kre súlyzóval, de most találtam rá erre a fajta edzésre. Letöltöttem A meztelen harcos című könyvet, de sok helyen ajánlották a Fegyencharcost is. Melyikkel érdemes kezdeni? 17/L
2012. márc. 3. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, csinálhatod te is. Főleg meztelen harcosként leszel sikeres. :-) A saját testsúlyos edzéssel az a probléma, hogy nagyon nehezen lehet változtatni a terhelést.
2012. márc. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jó a fegyencedzés a nőknek is. Érdemes elkezdeni.
2012. márc. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást :) Kicsit már meguntam a Rubint Réka és Cindy Crawford dvd-ket bent csinalni a nappaliban, úgyhogy amint jobb idő lesz kezdem a könyvet a kertben :)
2012. márc. 3. 13:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha még jó tornát akarsz, akkor keress rá: bodyrock.tv
2012. márc. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. márc. 3. 15:57
 6/7 anonim ***** válasza:

a fegyencedzés egyértelműbb,áttekinthetőbb.

és igen,az emberi test edzésébe a női test edzése is beletartozik,uh csinálhatod.

az első válaszoló hozzászólásánál nagyobb butaságot meg nem láttam még ebben a témában.

a nehézségi fokozatok,szintek száma gyakorlatilag végtelen,főleg ha saját súlyos gyakorlatokról beszélünk.

2012. márc. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen én is így tudtam, ezért nem is foglalkoztam vele
2012. márc. 4. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!