Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik fülest éri meg jobban...

Afegrgrgrg kérdése:

Melyik fülest éri meg jobban megvenni? Roccat Kave 5.1 vagy Razer Kraken 7.1

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam hogy szánok egy kis pénzt egy jó kis game-er fülesre és ki is néztem magamnak 2 fülest de nem tudok dönteni. Az egyik a Roccat Kave 5.1 a másik meg a Razer Kraken 7.1. A lényeg nekem az lenne hogy egy jóhangzású fülest vegyek amiben (LEGFŐKÉPPEN) a térhatás és a zene jó legyen. Azért is lenne nekem bajom a Kave-el hogy venni kell hozzá egy drága hangkártyát mert az enyém nem túl jó ami kb még + 10.000Ft... Kérem valaki segítsen mert tudnom kéne még időben melyiket rendeljem meg. Előre is köszönöm a segítséget.

#RoccatKave5.1 #RazerKraken7.1
2014. júl. 4. 22:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Jó hangzást akarsz zenében, és veszel egy 5.1-est. Ügyes. Jó hangzást akarsz, de 10 ezer forinton picsogsz. A stúdióban a fülesem 180 ezer volt, használtan. Az itthoni tartalék meg 42 ezer, szintén használt. És ezek nem szólnak erősítő nélkül...


Gondold át hogy mit akarsz.

2014. júl. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!