Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan töröljek a gépemről...

Hogyan töröljek a gépemről Service Pack 3-at?

Figyelt kérdés
Tegnap újratelepítettem a gépemet, raktam rá service pack 3-t is és észrevettem, hogy az én régi gépemet lényegesen lelassította. Hogyan tudom letörölni a gépemről? Csak az újratelepítés jöhet szóba?
2014. júl. 6. 20:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
Legjobban jársz ha újrarakod...
2014. júl. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De van neki más módja is? Újrarakni nem szeretném
2014. júl. 6. 20:56
 3/14 P.O.C. ***** válasza:
100%

A vezérlőpultban a programok telepítés/törlésénél tudod törölni. De még jobban be fog lassulni a gép.


Sajnos gyakori eset, hogy nagy service pack -ok telepítése után belassul a gép. Ezért szokás úgy csinálni, hogy eleve SP3 -al integrált telepítőlemezt használunk.

Ha nem tudsz ilyen lemezt szerezni/letölteni bele is integrálhatod a csomagot a jelenlegi telepítőlemezedbe. Erről számos leírás van a neten.

2014. júl. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%

Service Pack 3, várjunk csak, hiszen az csak XP-hez van, nem?

Egy amúgy is biztonsági kockázatokkal teli, frissítéseket nem kapó oprendszerről akarod letörölni a még talán valamit érő SP 3-at?

Persze, ha nem nagyon netezel vele, akkor nem gond, de mondjuk ha netezel, akkor meg pont ezért fog hamar belassulni.

2014. júl. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Progit telepítése és törlésénél kijelölni ki tudom a SP3-t, de törölni nem engedi. Már máskor is töröltem róla, mert egyszer régebben már felraktam a gépre és belassult tőle, ezrét szeretném törölni megint. Csak már elfelejtettem hogyan töröltem :D


És igen, XP van a gépen, mivel a win7-t nem bírja el a win8-tól pedig hányingerem támad.

2014. júl. 7. 07:28
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
szerezz be sp3-mas telepítőlemezt
2014. júl. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólókkal, szerezz be egy SP3 integrált lemezt, sőt, ha szerencséd van, talán már létezik olyan is, amiben az összes létező frissítés benne van.
2014. júl. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 P.O.C. ***** válasza:

A nagy javítócsomagok utólagos telepítése mindig is belassította a Windows -t ez így volt, és így is lesz.

Viszont nélküle nem lehetsz, mert már szinte minden program megköveteli a meglétét.

A megoldás, meg amit előttem írtak. Szerezz be eleve SP3 -al integrált telepítőt. Úgy nem fog belassulni.

2014. júl. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Értettem, esetleg azzal nem járnák jobban, ha egy win7-t raknék a gépre? Vagy talán az jobban fogná a gépet, mint a sima xp?
2014. júl. 29. 22:16
 10/14 P.O.C. ***** válasza:

Attól függ milyen géped van, proci típus, RAM mennyiség, stb..

Bár ha már XP javítócsomag is ilyen mértékbe belassítja, akkor nem lehet valami korszerű a vas.

2014. júl. 30. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!