Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik laptopot célszerű...

Dinci11 kérdése:

Melyik laptopot célszerű megvenni ezek közűl?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Egyetemi éveimre (mérnökinfó szak) golbdoltam venni. Jó lenne ha elmennének rajta a legújabb játékok persze nem fullos grafikán, ezen kívűl videó és képszerkesztésre is használnám. Jó lenne valami megbízható márka. Persze ha vali tud jobbat ebben az árkategóriában (max 250.000) az írjon.



2014. júl. 9. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Lenovo Ideapadok nagyon jók, van belőlük választék.

[link]

2014. júl. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ehhez mit szólsz?

[link]

2014. júl. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Minden képpen 15" felletti képátlós laptopot szeretnék numerikus billentyűzettel. Az ajánlott laptop már túl drága, és a lenovot nem ismerem annyira(garancia,megbízhatóság, stb.)
2014. júl. 9. 15:24
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha játszanál is akkor jelenleg ez a legjobb ebben az árkategóriában.

[link]

250-be beleférne még a +4GB ram. Később pedig SSD + ODD HDD.

Jelenleg 200-280e között ez a besbuy, hiszen FHD IPS, és erős processzor mellé idei videokártya.

2014. júl. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Lenovo az IBM Thinkpadok utóda, megbízható, kifejezetten munkára készült gépek. Én op.rendszer nélkül vettem, tettem rá Win7-t, gyári garancia 2 év, + 1 az Auchantól. Már 9 hónapja megvan, semmi baja.
2014. júl. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!