Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az összes...

Miért van az, hogy az összes böngésző képtelen csak saját magára alkalmazni a proxybeállítást?

Figyelt kérdés
Csak az ff tudja ? azt hogy csak saját maga csatlakozik prxyn és nem az egész internet ? vagy csak én nem találom a többiben hol lehet ezt beállítani ?

2014. júl. 9. 22:45
 1/5 csacsi2 ***** válasza:

Amelyikben nem lehet az a windows beállításait használja.

[link]

de a legtöbbe be lehet, googlezz rá:

[link]

[link]


hálózat v. kapcsolatok -nál keresgélj!

2014. júl. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
pont az a bajom hogy a windowsba állítja be és nekem ott nem jó mert akkor az egész internetforgalmam azon keresztül megy!
2014. júl. 9. 23:00
 3/5 csacsi2 ***** válasza:
leírnád melyik böngésző?! Elvileg ha nincs automatikus konfigurációs fájl akkor a böngésző (amelyik nem az IE motorját használja) az nem nyúl hozzá!
2014. júl. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk mindegyik a windowsba akarja beállítani a proxy-t kivétel az ff.
2014. júl. 10. 00:09
 5/5 csacsi2 ***** válasza:

opera és chrome az IE beállításait használja. Maxthon ha jól tudom nem, mivel dual motoros (már nem emlékszem rég használtam, akárcsak proxyt), Comodo dragon sem az IE beállításokat használja (kézi beállítás)

Ellenben vannak kiegészítők amik ezt megoldják pl chrome -hoz a ProxySwitchSharp

[link]


keress bővítményeket a (?) böngészőhöz ami lehetővé teszi a saját proxy használatát. Azt ne kérdezd meg ,hogy miért van így, mert nem tudhatom!

2014. júl. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!