Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Win 7 win 8 ra lehetséges...

Win 7 win 8 ra lehetséges (SÜRGŐS)?

Figyelt kérdés
abba kérnék segítséget hogy most win 7 x64 em van és win 8.1 re akkarok váltani de a x64 et nem engedi telepíteni a win 8.1 x86 nál meg olyan hibát ír hogy rakjam be a x64 es lemezt segítsetek lécci

2014. júl. 15. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért nem engedi telepíteni? Mit ír ki?
2014. júl. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
alaplapi hibát ír ki most már nem tudom fejből de 2 db cuccot ír ki és azt tudom hogy azért írja ki mert nem jó az alaplapom a x64 es hez
2014. júl. 15. 16:13
 3/7 anonim ***** válasza:

"a win 8.1 x86 nál meg olyan hibát ír hogy rakjam be a x64 es lemezt"


Ne a jelenlegi rendszeren belül indítsd a telepítőt amolyan "frissítés" módban. BIOS-ban beállítani, hogy DVD legyen az első boot eszköz és úgy tedd föl. Tiszta telepítéssel. Úgy menni fog. De le kell formázni a jelenlegi rendszer meghajtót, ami adatvesztéssel jár, tehát fontos cuccokat menteni. Ha meg az egész hdd egy db partíció... az szívás. De ugyanezt kell tenni.......

2014. júl. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már win 8.1 (32 bitesről vagyok) megcsináltam a x64 dvd-t (semminek) ugyan ugy kiírta hogy nem kompatibilis az alaplap valami 2 cucott de mindegy :)
2014. júl. 18. 15:04
 5/7 A kérdező kommentje:
Felmerül az a kérdés akkor hogy raktam fel a win 8.1 32 bittes verziót 1. felraktam 1 dvd-re a x64 est és nem ment sajna nem volt otthon több lemez és picit lusta vagyok ezért elő kotortam a win8 as cd-t felraktam uténa meg a win 8 32 bittes-t és ment is .)
2014. júl. 18. 15:07
 6/7 A kérdező kommentje:
"felraktama win 8 32 bittes " az win 8.1 sorry
2014. júl. 18. 15:07
 7/7 anonim ***** válasza:

A géped adatait elárulnád ugy elörébb jutnánk


Alaplap

processzor

ram

winchester


????

32 vagy 64 bittes win 7 et volt ? ha hibás az alaplapod de a processzorhoz lehet venni akkor vegyél egy alaplapot

2014. aug. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!