Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a laptopró...

Mit gondoltok erről a laptopról? Megbízható? Meg egyáltalán az ASUS, mint márka? ASUS X75VB TY023D laptop

Figyelt kérdés
[link]

2014. júl. 16. 10:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Pont ugyanilyenem van, ugyanonnan. Bár decemberben még 4 GB rammal adták ennyiért...


Eddigi tapasztalataim:

- a driver lemez csak Windows 8-on/8.1-en indul el

- egyébként is nagyon erőlteti a 8-at/8.1-et az ASUS, szóval 7-tel elég macerás valószínűleg...

- Windows 8.1-en nem volt még vele driver gondom

- a Geforce 740M-en viszonylag jól mennek a játékok

- az Intel i5-3230M szerintem elég jó processzor, turbo boosttal (két mag esetén) 3100 MHz-ig megy fel asszem

- én videót szoktam vele konvertálni (telefonra sorozatokat, felirattal), gyorsabb, mint az előző laptopon volt (bár ez téged nem érdekel :) )


Két negatívum jutott most eszembe:

- a billentyűzeten sokszor mellé ütök, mert kicsit még fura nekem, 17,3"-os létének ellenére normál (15,6"-os) billentyűzete van...

- a matricájára büszkén rá van írva valami "csoda" technológia, amitől a kéz alatti része mindig hűvös marad. Na ez nem működik, ha a processzor (és a VGA) 60 fok fölé megy... 70 körül már rendesen érezni lehet...

2014. júl. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Okes gyarto az Asus, mostansag elegge el van terjedve, gondolom nem veletlenul. Maga a konfig pedig eleg jo, nekem is ugyanez van(csak mas gyarto), de a 17-es meret mar zavaro lehet ha nagyon gyakran szallitod.
2014. júl. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!