Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van értelme a Windows 8-at...

Van értelme a Windows 8-at visszacserélni Windows 7-re?

Figyelt kérdés
Elvittem szervizbe a gépem, hogy frissítsék rajta az Office-t, de a szerelő ez mellé még az operációs rendszert is lecserélte a 7-esről a 8-asra. Na most nekem ez nagyon nem tetszik, egy csomó olyan beállítás nincs meg rajta, mint az előzőn volt. Van értelme visszacseréltetni vagy hagyjam? Úgy értem, mennyire elavult a 7-es, és mennyien használják a 8-ast? Itthon népszerű már annyira, hogy nem éri meg visszaváltani?

2014. júl. 19. 00:27
1 2
 1/20 soccerway ***** válasza:
65%
te az alapján választasz rendszert hogy mennyien használják? Akkor telepíts xp-t szerintem abból van a legtöbb.
2014. júl. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 asddaasdda ***** válasza:
0%

szerintem igen

nins sok pogram,játék átirva (még)

2014. júl. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Kezdjük ott, hogy 8-at tett fel vagy 8.1-et?
2014. júl. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

@asddaasdda: Mi nincs átírva?

Tudod, visszafelé kompatibilitás, a játékok és programok bő 99.2%-a tökéletesen fut 7, 8 és 8.1 alatt.

Ilyen szempontból ez hülyeség.


Előzőhöz pedig valóban jó kérdés, a sima 8-at mindenképpen érdemes (ingyenes) 8.1-re frissíteni. Van benne pár javítás és plusz opció.

2014. júl. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

8.1 Pro


Az XP-t is azért váltottam le, mert utáltam a kinézetét és már nagyon elavult volt, mindenki szólt, hogy miért nem cserélem le. Én úgy terveztem, hogy a 7-est akkor váltom, ha már tényleg szükséges lesz, mert a 8-as lesz a felkapott. Jelenleg még kevés használója van, de nem tudom, hogy ha most visszarakatom, mennyi ideig maradhatna. Ha jól tudom, 5 éve megy, ha pár hónap múlva már a többség áttér a 8-ra, akkor hagyom ezt.

2014. júl. 19. 00:55
 6/20 asddaasdda ***** válasza:
28%
win 8 mióta kompatibilis pl xp vel ?
2014. júl. 19. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 asddaasdda ***** válasza:
0%

hidd el pár hónap mulva nem fog mindenki átmenni

meg honnan veszed hogy felkapott

xp 2003-as és még több 100 millióan használják

és dos-t is használnak ami nem mai :)

2014. júl. 19. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Egyre biztosabb vagyok benne, hogy hétfőn viszem és visszarakatom, mert képtelen vagyok ezzel megbarátkozni. Én játékokra egyáltalán nem használom, szóval az nem is érdekel. De olyan alkalmazások és beállítások is hiányoznak róla, ami a 7-esen megvoltak és nekem szükségem lenne rá. Addig nem fogom engedni még egyszer ezt rárakni, míg tényleg nem lesz más lehetőség.
2014. júl. 19. 03:04
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
A 8.1-et nagyon nem éri meg visszacserélni 7-re. Most attól, hogy az asztalra csapott nevű válaszoló hőbörög, mert nem bírta megszokni, hogy minden ugyanúgy működik, csak a felület máshogy néz ki, abból nem érdemes következtetéseket levonni. Nem mindig annak van igaza aki a leghangosabban hisztizik.
2014. júl. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 asddaasdda ***** válasza:
ez most nagyon fájt :) sajátigazam (mégha nem is igaz teljesen ) megvédése = hisztizés
2014. júl. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!