Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van értelme a Windows 8-at...

Van értelme a Windows 8-at visszacserélni Windows 7-re?

Figyelt kérdés
Elvittem szervizbe a gépem, hogy frissítsék rajta az Office-t, de a szerelő ez mellé még az operációs rendszert is lecserélte a 7-esről a 8-asra. Na most nekem ez nagyon nem tetszik, egy csomó olyan beállítás nincs meg rajta, mint az előzőn volt. Van értelme visszacseréltetni vagy hagyjam? Úgy értem, mennyire elavult a 7-es, és mennyien használják a 8-ast? Itthon népszerű már annyira, hogy nem éri meg visszaváltani?

2014. júl. 19. 00:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
A Win 7 abszolút nem elavult,a szerelő meg elég földművelő volt hogy a megkérdezésed nélkül lecserélte az oprendszert.
2014. júl. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

"win 8 mióta kompatibilis pl xp vel ?"


Kérlek ne legyél hülye.

Az Xp-s "időkből" való programok vígan elfutnak a 8 alatt is.

(Ellenben mondjuk a 8-ra készült mondjuk directx 10-et vagy nagyobb használó programok nem fognak XP-n...)


Az MS-nél mindig is volt visszafelé kompatibilitás. Baromi ritka és valami extrém eset kell, hogy valami ne működjön az új verziókon.

2014. júl. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Mondd el, mi nem tetszik a Win 8.1-ben, ami miatt inkább visszacseréltetnéd Win7-re, hát ha tudunk segíteni.
2014. júl. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Valahogy úgy történt a dolog, hogy mikor bevittem, csak az asszisztense volt ott, aki felírta, hogy kinek mit kell javítani, és nekem Office-csomag újra aktiválása helyett csak simán telepítést írt fel, a szerelő pedig ebből arra következtetett, hogy én operációs rendszer cserét akarok. Aztán fizethettem több mint a dupláját félreértés miatt, és vihetem visszacserélni, és megint fizetni érte sok ezret. Máskor sose volt ilyen gond, csak most, hogy éppen nem volt bent a szerelő és nem tudtam neki elmondani. Az asszisztense miatt most csak több a gond, mint volt. Én meg hiába próbálok ezzel megbarátkozni, egyre jobban rühellem.
2014. júl. 19. 11:34
 15/20 anonim ***** válasza:

Jó, jó de miért?

Divatból nem kell valamit utálni.

Mi az ami nem tetszik, vagy hiányzik?

2014. júl. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

OFF

Ha tényleg pontosan így történt a szervizben, az azért nem semmi. Tudod ki fizetett volna ilyen felelőtlen szerviznek? Aztán verjék le az asszisztensen, máskor odafigyel!


ON

Akik nagyon hozzászoktak az xp-7 kinézetéhez, azok nehezen tudják megszokni a 8-as felületet, ám nincs sok értelme visszaváltani a 7-re, mert a 8.1 gyorsabb, biztonságosabb, stabilabb. Szerintem.


Másik: a 7 2020-ig támogatott. Semmi baj nem lesz abból sem, ha 7-est használsz még 5,5 évig. Max addigra tökélyre fejleszti a Microsoft a win9-10-est. :DD

2014. júl. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

""win 8 mióta kompatibilis pl xp vel ?"


Kérlek ne legyél hülye. "


Nem annyira hülyeség. Példa:


Adott egy HP LaserJet 1020-as nyomtató -tudom nem mai darab- , egy xp-s és egy 8.1-es gép. A nyomtató az xp-re van telepítve és megosztva onnan. A 8.1-es gép csatlakozni szeretne, de nem tud, driver problémát ír -töltse le, adja meg manuálisan a dll-t stb- . Most váltottuk le az xp-t 7-re, ami már ugye magától felismerte a 1020-as nyomtatót és win update-en keresztül le is töltötte, telepítette sec perc alatt. A 8.1-es gép azonnal tud most már nyomtatni a 7-es gépről megosztott 1020-as nyomtatón. Tessék. Kompatibilitási hiba. :D

2014. júl. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Na nekem meg van nyomtatóm, amit már a W7 sem ismer fel. Nagy tragédia.
2014. júl. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
@09:31: Már nem azért, de itt te valamit nagyon elszúrhattál, ugyanis megosztott nyomtatónál nincs szükség a gyártói driverekre, mivel magát a nyomtatást a megosztó gép kezeli.
2014. júl. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
#19 tévedsz
2014. júl. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!