Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért lehet mostanában ilyen...

Miért lehet mostanában ilyen használhatatlan a számítógépem?

Figyelt kérdés

Régebben jó gép volt, nem volt vele semmi bajom. Mostanában viszont rendszeresen elkezd sz*rakodni, lelassul, akadozik mondjuk egy internetes ablak betöltése is (nem az internet), ilyenkor amikor már nagyon elviselhetetlen újra szoktam indítani. Akkor egy ideig normális, majd újra és újra elkezdi azt, amiről beszélek.

Windows XP-t használok, lehet nem a legmodernebb, de szerintem azért nem is olyan régi ócska valami az, nem kéne ilyennek lennie. Meg van amikor szinte lefagy aztán várhatok 1-2 percet mire csinál valamit.

Lehet azért ilyen ócska mert nagyon sokat használom, napi jó sok órát be van kapcsolva?


2014. júl. 19. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Az operációs rendszered eredeti?
2014. júl. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Eredeti
2014. júl. 19. 15:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor nemtudom
2014. júl. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mikor volt utoljára újrarakva?

G.

2014. júl. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már régen szerintem több, mint 1 éve
2014. júl. 19. 16:18
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ráférne.

G.

2014. júl. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!