Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az a kérdésem, hogy ha a sz....

Az a kérdésem, hogy ha a sz. Gép amit most vettem (ma) nem működik akkor ha visszaviszem de nem akarom cseréltetni visszakapom a pénzem?

Figyelt kérdés

2014. júl. 19. 17:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mit csináltál a géppel/ csomagolása/ blokk stb.
2014. júl. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
semmit nem csináltam vele ,csomagolás megvan ,blokk is ,
2014. júl. 19. 17:07
 3/10 anonim ***** válasza:
Mit jelent, hogy nem működik?
2014. júl. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem lehet bekapcsolni.Tudom most jön az hogy lehet csak ez meg az rossz benne de nem érdekel nekem szart ne adjanak el amit megveszek az működjön.Legalábbis szerintem ez így kéne hogy lehyen.
2014. júl. 19. 17:13
 5/10 anonim ***** válasza:
A tápon lévő kapcsolót bekapcsoltad? Vagy csak elöl kapcsoltad? Amúgy a fogyasztóvédelem honlapján biztos fent van mit lehet tenni ilyenkor. De gyanítom hogy kicserélik vagy levásárolhatod de vissza nem adnak pénzt.
2014. júl. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Be kapcsoltam.
2014. júl. 19. 17:18
 7/10 anonim ***** válasza:
Az üzletben nem lett kipróbálva?
2014. júl. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És mi lenne a konkrét hiba? Nincs kép vagy mégis mi?
2014. júl. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem 100% hogy viszaadják a pénzt.
2014. júl. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Megnézik, hogy ugyan azt a gépet vitted-e vissza amit elhoztál és ha nem akarod levásárolni az értékét azaz az árát akarod vissza akkor maradéktalanul vissza kell adják a pénzed és vissza is adják!


Piacon mondják azt meg a magánvállalkozók, hogy vásárold le az értéket ha nem tetszik a termék és vissza viszed de ott is mondhatod, hogy neked a pénz kell HA MERED!

Nagy cégeknél vissza kapod a pénzed nem érdekük, hogy a vásárló ne legyen elegedet ha még sem adnák vissza a pénzed tök mindegy, hogy hol akkor hívasd oda a boss -t/ főnőkőt és még bocsánatot is fognak kérni!


Tapasztaltam nem egyszer!

2014. júl. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!