Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tavaly nyáron regisztrációs...

Tavaly nyáron regisztrációs díjként 1000 Ft-ot kellett fizetnem egy diákszövetkezetnél amiről kaptam nyugtát. Azt mondták ha visszaviszem a nyugtát akkor visszakapom a pénzt? Ha most viszem vissza, akkor is visszakapom?

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 18:35
 1/2 Veb ***** válasza:

Szia!

Nyugta nélkül is vissza kell adják az 1000est ugyanis csak akkor adják vissza, ha kilépsz. Viszont ha ki vagy lépve akkor már nem közvetít neked munkát, és nem lesz diákmelód. Ha nagyon kell a pénz, szerintem érdemesebb kölcsönkérned egy havertól, mert ez bonyodalmat szőhet.

1000 Ft a szövetkezeti tagdíj amúgy :)

2011. jan. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én mikor kiléptem, akkor megkaptam a befizetett pénzt. Ha még akarsz munkát vállalni, ne lépj ki:-)
2011. jan. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!