Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem működik a Plants Vs...

Nem működik a Plants Vs Zombies Garden warfare. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Maga a játék elindul, de a karaktereket és a világot "kockásan" jeleníti meg, így egyátalán nem lehet vele játszani. A videokártyámmal lehet a gond. A jelenlegi ATI Mobility Radeon 5145 helyett 5750 kéne. Már letöltöttem az AMD Driver Autodetect Toolt, az megkereste nekem ezt: 14-4-mobility-win7-win8-win8.1-64-dd-ccc-whql. Telepítettem, de még mindig semmi. Hogyan oldhatom meg ezt a problémát?

2014. júl. 19. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
egy ideig müködött a játék vagy ahogy telepítetted már ilen volt? lehetséges a videókártya nem kompatibilis a játékkal régen velem is volt ilyen azóta az AMD felé sem nézek
2014. júl. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Úgytűnik valóban ez a baj. Akkor vennem kell egy új videokártyát? Valahogy frissíteni nem lehet a mostanit?
2014. júl. 20. 05:46
 3/4 A kérdező kommentje:
Valóban csak most láttam, hogy ez a két videokártya kompatibilis vele. Meg gondolom az ettől felfelé lévők.Akkor melyiket válasszam, a NVIDIA 8800GT vagy az AMD/ATI Radeon Hd 5750? Sajnos a gép ezen részéhez nem értek annyira.
2014. júl. 20. 05:53
 4/4 anonim ***** válasza:
NVIDIA 8800GT-t ajánlom több dologhoz kompatibilis mind a radeon és akkr késöbb nem lesznek ilyen problémáid
2014. júl. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!