Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van valami orvoslat rá hogy a...

Van valami orvoslat rá hogy a Microsoft szolgáltatásain belül nem tudom használni az OTP-s Mastercad bankkártyám, vagy törődjek bele?

Figyelt kérdés
2014. júl. 21. 21:08
 1/4 soccerway ***** válasza:
hol nem tudod használni?
2014. júl. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Konkrétan két helyen is próbáltam a Microsoft szolgáltatásain belül hozzá rendelni a felhasználómhoz, de csak konokul írja hogy ellenőrizzem az adatokat, vagy használjak más fizetési módszert, vagy lépjek kapcsolatba a pénzintézetemmel. Az interneten nézelődtem utána, marhára nem egyedi az eset. Olyat is olvastam hogy csak dombornyomott kártya jó, de nem tudom mi az igazság. Szóval kicsit tehetetlennek érzem magam.
2014. júl. 21. 21:15
 3/4 soccerway ***** válasza:
nem tudom mi az a ms szolgáltatás, de akkor kérdezd az ms-t.
2014. júl. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 soccerway ***** válasza:
ha nem engedi, akkor válassz pl átutalást vagy amit lehet. Más lehetőséged nincs.
2014. júl. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!