Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért pattan a hangfal Win8.1-...

Miért pattan a hangfal Win8.1-nél?

Figyelt kérdés

Most tettem fel a win8.1-et és azt vettem észre,hogy ha nem használom a gépet hang lejátszásra,akkor kb 5 mp után mintha kikapcsolna az integrált hangkártyám.Ezt onnan gondolom,hogy pattan egy nagyot a hangfalam.Ha le szeretnék játszani akár milyen zenét,tehát hangot akkor megint egy nagyot pattan és utánna játsza le.Mint mikor kikapcsolom a hangfalat.Win 7-nél nem csinált ilyet.

Próbáltam megnézni az energiagazdálkodásnál,de iylen nincs.Átállítottam,hogy ne gazdaságos legyen hanem teljesítménycentrikus de úgy is csinálja.



#Windows 8.1 #windows hanghiba
2014. júl. 22. 11:13
 1/2 David008 válasza:
Én is ezt az oprendszert használom, de Én ilyet még nem tapasztaltam. (64bites Win8.1 Pro)
2014. júl. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen,nekem is ez van.Most vettem SSD-t aztán gondoltam felteszem,de nem ájultam el tőle.Eddig a Win7-re voksolok :)
2014. júl. 22. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!