Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tudtok mondani nekem jó...

Tudtok mondani nekem jó minőségű hangfalat?

Figyelt kérdés

Első sorban a Logitechtől szeretnék hangfalat, egy Logitech Z-506 hangfalat néztem ki, de rájöttem hogy nekem nem kell az 5.1, mert ha játszok akkor is fejhallgatóval tolom, ezért elég a 2.1es is.

A szempontok:

-Szép tiszta hangja legyen, ne torzítson be

-Külső megjelenésben nem kell csicsázni, de legyen "szexi"

-Nagy teljesítménye legyen a hangfalnak, mind a magasoknak, mind a mélynek

-olyan 25000ig gondoltam ilyen hangfalat



2014. jún. 30. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
A logitech túlárazott hulladék. Mekkora neked a nagy teljesítmény? Mekkora hangerő? Előtte/most milyen hangfalad van ami mondjuk nem elég hangos? Nehogy wattszámot írj mert azzal nem megyünk semmire. Pontos típust. Tudnám ajánlani a JBL Jembe-t, csak az nem a hangerejéről híres. Zenehallgatásra is használnád? Egyébként amelyik torzít az nagyon gáz szett. :-) Szeretnék neked segíteni, akit csak lehet lebeszélek ezekről a vackokról, szerencsére már több ember is pozitívan csalódott. :-)
2014. júl. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nekem jöhet olyan hangos amilyen hangos csak tud lenni, és elég jó decibeleket produkáljon, ugye torzítás nélkül, most hogyha Hzben mondanék egy számot az mennyire lenne baj?

olyanra gondoltam ami 30Hztől mehet 20-24000Hzig.

Ha a HZket nézzük akkor nekem a minél mélyebb hangzás kellene.

2014. júl. 1. 19:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ezzel is az a baj, hogy ezeket az adatokkal nem mész semmire, mert nem valósak. Ezeknek a szaroknak általában 100Hz körül van egy iszonyú kiemelésük, ezért hallod soknak a basszust. Olyan 60-80Hz alatt pedig halottak. Mindjárt nézek pár hangos szettet és írok.
2014. júl. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincsen ilyen szett sajnos... Én tudnék csinálni neked ennyiből sokkal jobbat, csak nem győznéd kivárni. Szerintem akkor vegyél valami Creative 2.1-et, sajnos mást nem tudok ajánlani... :-(
2014. júl. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az igazán jó minőség és a 25ezer Ft az nem összeegyeztethető.

kb 50-ért össze lehet rakni egy igazi Hi-Fi rendszert, használt cuccokból! Egy erősítő+ egy pár értelmes polcsugárzó kijön ebből.

2014. júl. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!