Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol tudok ma Bitcoint venni...

Hol tudok ma Bitcoint venni Magyarországon Bankkártyával?

Figyelt kérdés

Mert például a híres Coinbase csak USA beli bankkártyát fogad el...

Plusz olyan a miről tudom utalni is a BTC-met, ami lehet egy wallet is mondjuk ami elfogad magyar bankkártyát. Szóval van ilyen?

Köszi a válaszokat!



2014. júl. 24. 18:56
 1/6 |Orfeusz| ***** válasza:
24%
Bitcoint venni olyan rizikós, ha nem jobban mint tőszdézni ügynök nélkül. Jól gondold meg!
2014. júl. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

[link] -on elvileg lehet, bár még nem próbáltam.

Amit próbáltam és működött:

- [link] - Magyarországi átutalással

- [link] - EU-n belüli SEPA utalással (1-2 munkanap az átfutás, az átutalás díja 8 EUR, ezért csak nagyobb mennyiséget érdemes)

2014. júl. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a localbitcoins-t ismerem és ott a kettő magyar közül valamelyiket kipróbálta valaki?


Megbízhatóság miatt

2014. júl. 25. 21:29
 4/6 anonim ***** válasza:
virwoxon régen sokat vásároltam bitcoint előnye, hogy skrillel és paypalel is vásárolhatsz hátránya, hogy levon 1 eurót mikor fizetsz ezekkel az online pénztárcákkal illetve ha bitcoin kell azt elötte vásárolnod kell sll-t és azt tudod beváltani bitcoinra EUR/SLL BTC/SLL árfolyamok vannak. De a legjobb ha valakitől veszed meg akinek van minere így jársz a legjobban én ismerek egy srácot aki ezzel foglalkozik, ha rámírsz elküldöm az elérhetőségét, és megbeszéled vele, fent van ebayen is ott cex vouchereket árul, így megtudod nézni a pozitív visszajelzéseit, vagy akár ott is írhatsz neki.
2014. aug. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Tankelharito Gumi válasza:

A Coinbase-en már tudsz magyar kártyával is vásárolni.


Egyébként ha a coinbasereferrals.com-on keresztül regisztrálsz $10 bónuszt is kapsz.

2016. jan. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Itt tudsz venni a legegyszerűbben kártyával: [link]
2016. szept. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!