Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van nekem egy MSI 970A-G43-mas...

Van nekem egy MSI 970A-G43-mas alaplapom és hozzá egy AMD fx 4-core black edition fx-4170 PROCIm. Valamelyik kiüti a másikat? (többi lent)

Figyelt kérdés

Elvileg ez egy űber rossz proci. (legalábbis eddig ez jött le nekem) Szóval, használtan megérte-e 18-ért illetve, hogy ez az alaplap és a proci "nem kedveleik egymást"?

Ui.: Itt az előző Topic: www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdesek__5919813-vettem-53-ezer-forintert-egy-fel-konfigot-megerte-szerintetek-atvertek-volna-__oldal-1



#processzor #AMD #Ez már a 3. Topic
2014. júl. 24. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs baj a processzorral ezért az árért, és kompatibilis az alaplappal.Még eltölthetsz ezzel a kérdéssel pár hetet, és lehet, hogy lesz 5 százalékkal gyorsabb géped az egyik teszt szerint. A másik teszt szerint meg 5 százalékkal lassabb... A gyakorlatban semmit nem fogsz észrevenni. Rakd össze a gépet, ha működik örülj neki, és lépj túl ezen a kérdésen.
2014. júl. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már nekem is sok volt, Köszi a kérdéseket:D
2014. júl. 25. 22:05
 3/3 A kérdező kommentje:
Mármint a válaszokat:"D
2014. júl. 25. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!