Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy Msi K8n Neo alaplapom....

Van egy Msi K8n Neo alaplapom. Elvileg valamelyik híd tönkrement rajta. Így van, hogy elindul, van hogy nem. Mit lehetne vele kezdeni?

Figyelt kérdés

Nekem itthon el sem indult. Voltam bontóban, ott mondták, hogy egy ventilátor hiba miatt besült valamelyik híd (most így hirtelen nem tudom, vagy az északi, vagy a déli). Nem szeretném kidobni sem, vagy csak úgy eladni 500-1000 forintért, mert nagyon jó kis alaplap. 5000-et meg valljuk be sajnálok a javíttatására, azért már veszek egy másikat... Még a proci is benne van, semmi baja. Szerintetek mit lehetne vele kezdeni? Olcsón/bb javíttatási lehetőség esetleg? Vagy semmi esélyem vele, hagyjam a fenébe, és marad az eladás néhány fillérért?


Az értelmes emberek válaszait előre is köszönöm!



2013. ápr. 10. 20:51
 1/1 anonim ***** válasza:

500-1000et nem biztos kaphatsz érte.

Új lap.

2013. ápr. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!