Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek megeri a Guild...

Szerintetek megeri a Guild Wars 2-t megvenni?

Figyelt kérdés
A guild wars 2 kezdte felkelteni az erdeklodesemet, viszont en wowos vagyok.... mar regota wowozok 4 - 5 eve, tobbek kozott retailen is jatszodtam 1 evet, aztan rajottem, hogy nem eri meg fizetni azert a jatekert.... Tort szerveren jatszom jelenleg... Legfokeppen olyannak a valasza erdekel aki wowozik/wowozott es a gw2-t is probalta, hogy szerine milyen a jatek a wowhoz kepest, megeri-e megvenni. Engem fokepp a pvp erdekel, lattam van ott is valami arena...
2014. aug. 1. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:
A pvp-ről nem tudok nyilatkozni, de nekem maga a játék nagyon tetszik. : )
2014. aug. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én megvettem és tetszett is. Előtte WOW,GW1, Lineage, KnightOnline-oztam.


Csak benyaltam mert AMD procim van. Városokban/akció közben akár 16-ra is visszaesik az FPS mert csak 4 magot használ.

Fx 8320-asom van 4GHZ-ig húzva és csak döcög. Intel sokkal jobban viszi. A konstans szaggatás miatt abbahagytam.

2014. aug. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!