Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez jó konfig játékokhoz? Mert...

Ez jó konfig játékokhoz? Mert valamiért szaggat a cs:go a legrosszabb grafon is. Mit cseréljek ki hogy tökéletesen fusson 1280×960-as febontással legalább 300fps-el? (most van 250-320fps, és 17-45-ös ping)

Figyelt kérdés

milyen alkatrészt cseréljek ki hogy "tökéletesen" fussanak a játékok? (leginkább cs:go) a legrosszabb grafon is szaggat.


PROCESSZOR:


[link]


RAM:2X4GB


VGA:

[link]


ALAPLAP:


[link]


MONITOR:

fujitsu LCD 23" 50/60Hz


2014. aug. 3. 23:09
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, és a táp egy M-TECH 450W-os. Lehet hogy ez a kevés?
2014. aug. 3. 23:12
 2/6 anonim ***** válasza:

Próbáld bekapcsolni a játék beállításain belül a Vertical Sync opciót (azaz VSYNC).


Igazából ha most 250-320 fps-en fut, akkor nem azért van probléma, hogy bármi is kevés lenne neki. Ugyanis a monitorod maximum 100hz-en működik, de inkább 60, azaz ennyi képet tud megjeleníteni másodpercenként.

Ez a gyakorlatban azt jelenti, hogy ha ezen érték fölé méssz egy játékban fps-el, akkor azok kidobott frame-k. Sőt, megjelenítési problémákhoz vezethet.


Ha a VSYNC nem javít a helyzeten, akkor más probléma van.

2014. aug. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hja még egy dolog. Igen, lehet akár az is, hogy a tápod döglődik.

Érdemes kipróbálni, hogy elindítasz a gépeden egy furmark-ot, és mellé még egy prime95-öt, együtt. Ha bírja a tápod, és nem fagy le a win, akkor nem a tápoddal van a probléma.

2014. aug. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

még soha nem csináltam ilyet, és nem tudom mit kell nézni rajta, vagy hogy egyszerre csináltam-e (szerintem igen).

Nem fagyott le de 17fps,és kaptam utána egy ilyen oldalt:

[link]



és amit én fotóztam:

[link]

2014. aug. 4. 00:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Tökéletesen csináltad. Nos, nem történt semmi a teszt alatt, tehát nem a tápod okozhatja, ez már elég biztos. :)


Majd próbáld ki a VSYNC be, ill. kikapcsolását is a játékban, hátha javít a problémádon.

2014. aug. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké, és nem tudod véletlenül hol van csgo-n belül ez a vsync? Ja, és az segítene ha nagyon alaposan kiporolnám a gépet?
2014. aug. 4. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!