Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A windows 7 professional-omhoz...

A windows 7 professional-omhoz nem találtam Japán és Kínai nyelvi csomagot, valaki segítene?

Figyelt kérdés

2014. aug. 6. 09:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyelvi támogatásnál kellene legyen valahol a Vezérlőpultban. Ott meg kéri a telepítőlemezt, amiről felteszi magának a betűkészletet. Legalábbis XP-nél így működött, szerintem itt sincs másképp. Ha addig nem kaspz választ, otthon megnézem neked estére.
2014. aug. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudtommal a windows 7-nél csak az Ultimate és Enterprise verziókhoz adták ki ezeket a nyelvi csomagokat a Windows Update rendszeren keresztül.
2014. aug. 6. 10:53
 3/3 A kérdező kommentje:
Mivel nekem ez csak egy játék miatt kéne (Blade and Soul) az is megfelelne ha valaki egy progrmaot tudna mondani ilyen célra. :)
2014. aug. 6. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!