Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptopból ha kihúzom a HDMI...

Laptopból ha kihúzom a HDMI kábelt, nem jön vissza a hangja, hol kell beállítani, hogy automatikusan legyen újra hang azonnal? (WIN8)

Figyelt kérdés
A laptopot HDMI kábelen keresztül gyakran összekapcsolom a TV-vel, ilyenkor csak a TV-n van hang (ez ok), de ha kihúzom a kábelt a laptopból, akkor nem jön vissza automatikusan a hang a laptopon, hanem újra kell indítani. Hogy lehetne beállítani, hogy automatikusan legyen hangja?
2014. aug. 6. 12:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt szerintem nem lehet visszaváltani.

Be kell zárni az adott programot, és újra el kell indítani.

Esetleg a Vezérlőpult -> Hang -> Lejátszásnál megpróbálhatod állítgatni az elsődleges eszközt.


Én egy USB-s hangkártyával küzdök valószínűleg ugyanazzal a problémával, mint te. Én egyelőre úgy használom, ahogy elsőre írtam. A második egyelőre csak tervben van, még nem szakítottam rá időt...

2014. aug. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nem elég a netet újraindítani (ablakot bezárni és nyitni), van, hogy a gépet kell újraindítani. (mondjuk ezt sem értem, hogy miért nem ugyanúgy bénázik legalább minden alkalommal..)

már próbáltam a hangbeállításoknál kavarni de nem találtam még megoldást.

2014. aug. 6. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!