Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom megcsinálni azt,...

Hogyan tudom megcsinálni azt, hogy létrehozok egy olyan exe fájlt amit ha elindítok akkor rácsatlakozik egy megadott Call of Duty 2 szerverre?

Figyelt kérdés

2014. aug. 8. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Te? Sehogy. Ahhoz kéne egy nyelv, amit tudsz, kezdésnek angol, utána C++ vagy C#, attól függ, mit szeret a CoD szerver, és a rácsatlakozás alatt nem tudom, mit értesz, valószínűleg csak nem vagy tisztában a csatlakozás fogalmának sokszínűségével. Továbbá nem tudom, miért lenne az jó, és megjegyzem, hogy egy CoD szerver biztosan csak az eredeti kliens digitális aláírásával enged fel a szerverre.
2014. aug. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát a kedves Kérdező szét lett cincálva, megjegyzem joggal.
2014. aug. 9. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

És minimum a NASA-nál kell dolgozzon, nem?


Kérdező: Hozz létre egy parancsikont a CoD2MP_s.exe-ről, tulajdonságainál írd át a cél mezőt: "C:\Program Files (x86)\Activision\Call of Duty 2\CoD2MP_s.exe" +connect 192.168.1.1:80

Az első rész az cod mappa helyét mutatja, írd át arra ahol neked van. A connect után pedig a szerver IP címét írd, porttal.

2014. aug. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
mindegy
2014. aug. 9. 12:26
 5/5 anonim ***** válasza:

"És minimum a NASA-nál kell dolgozzon, nem? "

Nekem nem számít, hogy hol dolgozik, de ha csatlakozni akar egy random exe fájllal, biztos, hogy a szerver le fogja dobni corrupted_client kivétellel.

2014. aug. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!