Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mobilinternet adatforgalom...

Mobilinternet adatforgalom kérdés?

Figyelt kérdés
Lenne egy kérdésem, hogy melyik mobilinternet szolgálatatónál van a legnagyobb elérhető adatforgalom mivel amilyen helyre költözöm ott nem elérhető a műholdas interneten kívül semmi más és a műholdassal még rosszabul is járnék mint a mobilnettel. Az a problémám, hogy 20-30 gigáknál többet nem igen találok és az is édeskevés lenne, találtam a vodafonnál egy olyan lehetőséget, hogy 12gb és éjszaka + 100 giga ez talán megfelelő lenne de ez az éjszakás dolog nem teljesen tiszta nekem és sokat nem is írnak az oldalról. Valaki tudna nekem ajánlani olyan szolgálatót ahol nagyobb adatforgalom elérhető? Vagy valami infót erről a 100gb éjszakai felhasználásról.
2014. aug. 9. 04:30
 1/6 A kérdező kommentje:
Illetve az is érdekelne, ha a 12gb nappai adatforgalom lejár akkor ugye lassításban lesz részem és ez mennyire befolyásolja az esti adatforgalmat?
2014. aug. 9. 04:37
 2/6 anonim ***** válasza:
Te jó ég 20 giga mobilneten... az jó sokba kerülhet.
2014. aug. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 levis56 ***** válasza:
Ezeket a dolgokat a szolgáltatótól kéne megkérdezni az a hiteles. A műholdas jóval olcsóbb lenne és nem kell állandóan az adatforgalmat lesni.
2014. aug. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 levis56 ***** válasza:
Bocs a rádió hullámos netre gondoltam.
2014. aug. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A 100 GB bármire felhasználható a vodánál 0-6-ig, telenornál 0-8 óráig, telekomnál nincs ilyen lehetőség.

Mikrós net felejtős, horror áron adják a lassú netet...


A telenornál vannak új hipernet home csomagok, ezek nagy adatmennyiséget tartalmaznak korlátlan böngészéssel kiegészítve.

A többi info itt:


[link]

2014. aug. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5* Köszönöm a válaszod ezt eddig nem is vettem észre. Ment mindenkinek a zöld, de még várok válaszokat ha tud valaki még valami hasznosat mondani.
2014. aug. 9. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!