Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek miért lehet az...

Szerintetek miért lehet az androidon hogy az adat kapcsolat engedélyezése fülre koppintva nem kapcsolja be a mobilnetet. (Wifi kikapcsolva) Viszont újra indítást követően meg bekapcsolja? 4.1 es android és Lg optimus f6 a telefon.

Figyelt kérdés

2014. aug. 9. 23:18
 1/3 anonim válasza:

Hasonló hibákat rootolt operációs rendszerek szoktak produkálni. Próbáld visszaállítani a gyári beállításokat és nézd meg, hogy megszűnik-e a probléma, mert ezt akár egy utólag telepített program is okozhatja. Ha ezután is jelentkezik a hiba, akkor teszteld le, a telefonodat, hogy rootolt-e vagy sem. A Google Play Áruházban találsz programokat ami ezt tesztelni tudja. Ha kiderül, hogy nem rootolt, akkor googlizz rá a te android operációs rendszered hibáira, mert akkor ez másoknak sem működik és biztosan keresték a megoldást. Ha rootolt, akkor előbb nézz utána, hogy az eredeti operációs rendszerrel ez a probléma szokott-e jelentkezni és ha nem, akkor állíttasd vissza az eredeti operációs rendszert. Igazi válaszokat angol nyelvű fórumokon találsz. Próbálj utána olvasni.

Én ezt tenném... Sok sikert

2014. aug. 10. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Utàna néztem mindenhol ahol tudtam ,vàlaszt sehol se talàltam. A telefon rootolt. A root megszüntetése megoldja az anomàliàt?
2014. aug. 10. 10:00
 3/3 anonim válasza:
Jó esély van rá, hogy igen, mivel ha ez hardver hiba lenne akkor az újraindítás nem segítene rajta. Én egy olyan jó 90% esélyt látok rá, hogy ez megoldja a problémát. Sok szerencsét.
2014. aug. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!