Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Átverés a "szexkapcsolat.hu"?

Átverés a "szexkapcsolat.hu"?

Figyelt kérdés
sziasztok, nektek volt már dolgotok ezzel az oldallal? ha igen, mi lett a vége? vagy ez csak egy átverés, egy kamu? mert emeltdíjas az SMS száma, tegnap felvettem a kapcsolatot egy másik felhasználóval (nem tudom, hogy valódi-e, vagy csak egy kamu ő is), beszélgettünk, satöbbi, de nem akart facebookra menni, vagy esetleg e-mailezni, és a saját telószámát se nagyon akarta megadni. (merthogy ezek az sms-ek ugye egy központi számra mennek), hát nem kevés üzenetet váltottam vele beismerem, kábé ötvenet, és hát egy nap alatt összehoztam egy huszonkétezres számlát... szóval ezt szeretném csak tudni igazából, hogy ez az oldal egy csalás-e, vagy csak én voltam ekkora barom?

2013. dec. 14. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Ránézésre nyilvánvalóan hatalmas kamu... meg is érdemled. Az ilyen idi.ótákból él ez az oldal.
2013. dec. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Konkrétan ezzel az oldallal nem volt dolgom, de ahol fizetős sms-el lehet a kapcsolatot felvenni, ott feltételezhető, hogy sok jutalék ellenében "dolgozó" kamu társkereső van. Regisztrálva vagyok ingyenes tk oldalon is, ahol havonta 1-2 csaj ír a Jurassic parkból, de érdekes módon egy sms-es oldalon fél óra múlva már Miss Szeged akart "megismerni", persze emelt díjas sms-el tudtunk volna beszélgetni. Nem átlátszó picit sem...
2013. dec. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy átverés!
2013. dec. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
43%
2., szakadok xD
2014. nov. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Springi alex válasza:
nem tudom hogy átverés,biztos,furcsa!!
2016. nov. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!