Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A számítógépemen az google...

A számítógépemen az google chrome + explorel belasult 60megás netel internetes játékok müködnek rajta többi lent!? mit csináljak? * internetes játék World of tanks * Need for speed online eredeti cd-s A gépem is egy kicsit belasult

Figyelt kérdés

Pár napja a csillagok háborúja utolsó epizódját akartam online megnézni... Avast virus írtom szerint az oldal biztonságos... a felénél megakadt és nem töltött tovább...

Youtube-ra átmentem hogy megnézem hogy ott betölt-e bármi ott se nagy nehezen szereztem egy AVG-t mostmár lassan de betöltenek az oldalok... Én a gépemet játékra meg emailok ellenörzésére tartom. Nem töltök le semmit nem torrentezek... Se az AVG se az AVAST nem talál vírust.

Mi lehet a probléma?

És mit kezdjek vele?



2014. aug. 12. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Most néztél filmet, vagy nem? Az online filmnézés és a "nem töltök le semmit" üti egymást.


Szolgáltatódat kérdezted-e már ezügyben?

2014. aug. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Lajos54 ***** válasza:

Sajnos a Google Chrome az utóbbi időben eléggé vacak lett...

Érdemes megpróbálni egy másik böngészővel (persze nem az IE-re gondolok), mondjuk a Maxthonnal.

De egy online film nézhetősége attól is függ, hogy a forráshelyről "mennyivel csorog", vagyis az adott oldal milyen sebességgel tudja kiszolgálni az igénybevevőt. És ez terhelés függvényében változhat is, vagyis ha többen (sokan) használják egyszerre, nem biztos, hogy kifogástalan lesz.

2014. aug. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

egyedül használom de azok az oldalak jönnek be lassan amiket közel 5-10 éve használok. kölcsönkértem egy másik komputert azon rendesen betöltött gyorsan.

ezek a problémáim egy elégé erős géppel:(

2014. aug. 12. 16:41
 4/4 A kérdező kommentje:

A film nézése csak kivétel volt most kerestem filmre először

csak azóta belasult

2014. aug. 12. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!