Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Sony xperia z2 vagy samsung...

Sony xperia z2 vagy samsung galaxy s5 telefont vegyek? Melyik a jobb és miért?

Figyelt kérdés

2014. aug. 13. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyiket se vedd meg. 1 hónap, és jön a Note 4, és a Z3 is. Felesleges beruháznod ezekre, ha csúcs telót akarsz. Egyébként mindegyiknek megvan a maga előnye és hátránya. Szubjektív az egész dolog, ugyanaz a hardver van mindkettőben, csak más a köntös. Te döntsd el, ne a fórumozók
2014. aug. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kromosome válasza:

A kiszivárgott infók alapján a Z3 és a Z2 közötti hardveres különbség gyakorlatilag nulla lesz ( [link] - tegnapi cikk), az egyetlen fő szempont, amin változtatni fog a Sony, az maga a méret lesz - a Z3 vékonyabb, kissé keskenyebb és alacsonyabb lesz, kvázi egy komptaktabb Z2-ről beszélhetünk. Emellett vélhetően még lesznek más apró újítások is, de egetrengető különbségekre senki se számítson.


Ám mivel a Z3 vadonatúj modell lesz, kétségtelenül többe fog kerülni, mint amennyit jelenleg a Z2-ért elkérnek. Így, ha a méretbeli változás annyira nem hoz lázba, teljesen felesleges a Z3-at megvárni.


Az általad felsorolt két modell között vaciláltam egyébként én is, de végül a Z2 mellett tettem le a voksom. Egyrészt anyaghasználatot tekintve bőven túlmutat a Samsungon, hardverileg ugyanazt tudja, és a kamerájuk között sincs nagy különbség (bár bizonyos helyzetekben az S5 optikája többet tud mutatni). Egy helyi mobilos üzletben dolgozó srác mondta nekem még azt is, hogy az S5 sokszor eldobja a vételt (= az antennája nem működik a legjobban), valamint hogy rengeteg probléma volt a beázással is, holott elvileg az S5 is vízálló. Ilyet mondjuk a Z2-ről olvastam, csak sokkal kisebb számban (ami persze nem jelent semmit, maradjunk annyiban, hogy "azért a víz az úr!" :)).

2014. aug. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Kromosome válasza:
*Z2-ről IS olvastam
2014. aug. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, ma megrendeltem a Z2-t, remélem döntöttem rosszul,és hogy nem lesz elavult majd mikor kijön a Z3.
2014. aug. 14. 21:10
 5/7 Kromosome válasza:
Elavult biztos nem lesz, hiszen a Sony olyan termékpolitikát követ, hogy félévente dob ki egy-egy csúcsmodellt, ami fel tud érni a konkurensekhez. Fél év alatt azonban nem lehet megváltani a világot még a telekommunikációs iparban sem! :)
2014. aug. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Majd jönni fog Samsung galaxy Alpha is. Augusztusban vagy Szeptemberben. Azt vedd majd az 32GB-s lesz vagy várd meg a Samsung galaxy S6-ot ami gumiból lesz és soha nem törik össze.
2014. aug. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem a sony xperiák nagyon jó telefonok nagyon szép rajtuk a kép jó a fényképező is a teljesítménye is magas.
2015. jan. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!