Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vennék egy használt iPhone...

Vennék egy használt iPhone 5S-et garanciális még, de viszont eléggé olcsó, így hát hogy ne verjenek át, mire figyeljek majd? Mert ugye élőben meg tudom majd nézni mielőtt megveszem. (Most is iPhone-m van, szóval értek hozzá)

Figyelt kérdés
2014. aug. 13. 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nézd meg, hogy ugyanúgy viselkedik-e a rendszer, ugyanúgy animálódik pl a beállítások megjelenítése, nézd meg a fotó alkalmazást, illetve a galériát (sok klónnál látszik, hogy az androidos van átskinelve), illetve a kijelzőt, hogy valóban retina-e.

Ha valóban iPhone-ról van szó, még mindig nem vagy túl a nehezén: ellenőrizd (számla alapján), hogy ki lett-e fizetve, és nem részletre vásárolták (ha nem fizetik tovább, akkor letiltják, és semmit nem tudsz tenni), illetve hogy egyáltalán vásárolva lett, és nem úgy "találták".

Kíváncsi vagyok, ezúttal érdemleges reakció nélkül le leszek-e pontozva, valaki nem szokta szeretni, ha az ilyen "ravaszságokra" felhívom a figyelmet...

2014. aug. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
#1 Nyugi, engem is lepontoznak általában eggyesek, mert vannak olyan intelligensek, hogy ők tudják rosszul a dolgokat és a másikat pontozzák. :D Ugyanezt mondanám én is, illetve a procinak ha valahol a beállításokban, vagy nem tudom utána tudnál nézni, hogy az van-e benne, aminek lennie kell és nem egy MTK-s proci 512MB RAM-mal meg egy TFT kijelzővel :D A kijelzőn érezni fogod, ha retina. Remélem tudtunk segíteni. ;)
2014. aug. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!