Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nokia C5-03 mobilom alig...

Nokia C5-03 mobilom alig működik, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Több mint kétéves a készülék, az elmúlt egy évben már nem volt a legjobb formájában, különösen az utóbbi pár hónapban. Először csak elég gyakran lefagyott, úgyhogy csak úgy tudtam újraindítani, hogy kivettem az akksit és visszatettem. Volt, hogy nem is érzékelte, hogy töltődik, pedig minden a helyén volt. Utána ok nélkül újraindította magát. Volt, hogy külföldön voltam vele, netezni akartam, és megvettem egy 24 órás csomagot, amiért fizettem 900 Ft-ot, és így netezhettem volna egy napig, ám mikor meg akartam nyitni, azt írta, hogy Internet: Ismeretlen válasz. És nem nyitotta meg. A számlámról azért persze levitte azt a 900 Ft-ot. Otthon Magyarországon ingyenes mobilnetem volt rajta, egyszer csak az is behülyült. Voltak lapok, amiket egyszerűen nem volt képes megnyitni, pedig előtte rengeteget használtam (pl. Facebook, Twitter stb.) Volt, hogy felhívtak, de nem engedte felvenni, mert akkor fagyott le. Rá akartam tenni valamit, azt írta, hogy tele van a memória, de tesómnak is mutattam, és ő is ugyanazt látta, amit én, hogy alig van azon a meghajtón valami. Most kint vagyok ismét külföldön, és egyrészt nem tudok vele telefonálni (beállítottam pedig mindent, ami a roaminghoz kell), így vettem egy nyomógombos kis őskövületet, amivel legalább az itteni ismerőseimmel tudok kommunikálni. Aztán a Nokiám, mikor feltettem tölteni, kikapcsolt magától töltés közben, akárhányszor elsötétült a képernyője. És nem érzékelte a töltést. Beletelt félórába is, mire sikerült bekapcsolni.

Mi a teendő? Szoftverfrissítés? Vagy mindenképp új telefon? Az a bajom, hogy nem megyek haza karácsonyig, és külföldi telefont nem igazán szeretnék venni.

Tudtok nekem segíteni?



2014. aug. 14. 10:38
 1/1 anonim válasza:
Nekem volt ugyan ilyen telóm. És hát az elején faszán működött aztán nekem is úgy 2 év-1,5 év után már kezdett hülye lenni. Aztán leformáztam és egy ideig jó volt aztán megint. De a végén az lett hogy vettem egy rendes androidos telót.
2014. aug. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!