Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a teendő ha bejelentkezés...

Mi a teendő ha bejelentkezés után se működik rendesen a windows?

Figyelt kérdés
Egy kis problémám akadt a bejelentkezéssel és ebben kérnék segítséget vagy tanácsokat. Be tudok jelentkezni habár lassan, de utána szinte semmit se tudok és néha még azt is felajánlotta hogy állítsam le a windows-t /win 7-em van/. Nem értem mi a baja mert nem töltöttem le az utolsó használatnál semmit sem. Soluto programmal kiszedtem szinte mindent a boot-olásból hátha ott van valami probléma de így se jó. Csökkentett módban vagyok most, indítottam vírus keresést és többek között két hibát ír ki: pagefile. Sys és hiberfil. Sys hiba a megnyitáskor ezeknek kicsit utána néztem és biztos hogy ezeket nem piszkáltam eddig mert rendszer file-hoz nem nyúlok mivel nem értek hozzá. A csökkentett mód indulásakor pedig ha jól láttam ezeket nem töltötte be. Úgy tűnik mintha a windowsnak lenne baja de a csökkentett mód tökéletesen működik ezért ötletem sincs mit kéne tennem

2013. máj. 9. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:

ha már ennyi gond van vele ,

én újrahúznám,azt jónapot,

2013. máj. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Telepítsd újra vagy csinálj egy indírási javítást a dvd ről más megoldás nincs mivel sérült rendszerfájlokkal nem fog működni csak rosszabb lesz.
2013. máj. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mivel nem értek az újratelepítéshez és úgy tudom az elég hosszadalmas munka főleg hogy minden eddigi programot és tartalmat újra kellene telepítenem inkább a probléma megkeresése és kiiktatása a célom. Elég lusta vagyok ahhoz hogy hetekig kibírjam a csökkentett móddal vagy tovább is már két órája keresem a megoldást.
2013. máj. 9. 18:18
 4/4 A kérdező kommentje:
Megint újraindítottam és gond nélkül megy, a probléma valószínűleg máskor is fel fog még merülni de az okát nem tudom. Mint mikor emelt infon programoztunk akkor is vagy működött vagy nem de legtöbbször nem tudtam mitől rossz vagy éppen mitől jó.
2013. máj. 9. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!