Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7 telepités befejezése...

Zxi kérdése:

Windows 7 telepités befejezése előtt egy hibaüzenet. A számitógép váratlanúl újraindult, vagy váratlanúl hibát észlelt. A windows telepitéséhez az OK gombra kattintva inditsa újra a számitógépet, és inditsa újra a telepitést. ?

Figyelt kérdés

Egy Toshiba Satelit C55-A-166 leptopról van szó.Windows 8 futott rajta, de lassú volt, gondolom virusos.Felakartam tenni a Windows 7 et, bebootolt minden oké, felosztottam a particiókat, elindult az instalálás és a telepités bejefézésénél amikor újraindul Kék halál is jelentkezik evel az üzenettel:,,A problem has been detected and windows has been shut down to prevent damage to your computer.

If this is the first time you ve seen this stop error screen, restart your computer.If this screen appears again, follow the steps:

Check for viruses on your computer remove any newly installed hard drives or hard drive controllers.Check your hard drive run CHKDSK/F to check for hard drive corruption, and then restart your computer.

Technical information

***STOP : 0x00000007b (0xF78D2524,0xc00000034,0x0000000,0x00000000)

Amikor ez eltűnik restartol megint folytatódna a telepités, befejeződne a Windows és akkor jön a másik hiba üzenet:A számitógép váratlanúl újraindult, vagy váratlanúl hibát észlelt.A windows telepitéséhez az OK gombra kattintva inditsa újra a számitógépet, és inditsa újra a telepitést.

Nem eredeti Windows 7 est akartam rá tenni, de viszont nem buherált és már rengeteg számitógépre és leptopra instaláltam ezt a Win7 CD ét, de eggyiknél sem jelentkezett ez a probléma.

Kérem valaki segitsen és irjon le mindent alaposan, hogy tudom elkerűlni az alábbi hibát a Win7 telepitése során.Köszönöm!


2014. aug. 14. 12:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
57%
2014. aug. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
57%
A biosba állítsad be a ACHI helyett az IDE t
2014. aug. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, megnézem sikerűl-e ;)
2014. aug. 14. 23:00
 4/17 anonim ***** válasza:
oké
2014. aug. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Sajnos ugyan az a hiba üzenet jelent, meg pedig átálitottam a biosban amit mondtál...
2014. aug. 14. 23:34
 6/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jó a telepítő lemezed


Vagy Változás ezt a "RAID Auto / AHCI", hogy "RAID Auto / ATA

2014. aug. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Windows 7 telepités befejezése végén megjelent megint a hibaüzenet, de a kékhalál eltűnt.Windows XP Sp3 mat amikor akartam instalálni, felosztottam a particiókat leformáztam amikor instalálódott a windows, installing diveices nál leállt nem még ment tovább..Segitség :(
2014. aug. 15. 10:55
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem értem mit állitsak át bővebben kérlek
2014. aug. 15. 11:03
 9/17 anonim ***** válasza:
itt vagyok
2014. aug. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Bárhogy csinálom folyton hibaüzenet, valaki tudna egy jó tanácsot adni?
2014. aug. 15. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!