Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan használjam a laptopot?

Hogyan használjam a laptopot?

Figyelt kérdés

Ha fel van töltve, akkor addig mig le nem merül használjam akkuról, aztán tegyem tölteni. Töltés alatt használhatom, vagy meg kell várni, míg 100% lesz, utána kihúzni és ugy? Vagy ha otthon használom asztalnál, akkor lehet akku nélkül is csak árammal? Azt hogy kell?

Most vettem, nem nagyon értek az ilyenekhez, de bem akarom, hogy hamar tönkremenjen.


2014. aug. 15. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha fel van töltve, használhatod aksiról de töltőre is lehet csatlakoztatva.

Használhatod töltés alatt is, nem lesz baja.

Lehet akku nélkül is, simán áramról, de én azt sose csináltam.


Amúgy ilyenektől semmi baja se lesz.

2014. aug. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

az én tapasztalatom az hogy édes mindegy neki, ugyan abban az ütemben romlik, de én akkuról és áramról használom mert ha véletlen áramkimaradás vagy áramszünet van akkor nem szállnak el az adataim, úgy szoktam hogy folyamatosan áramról megy és 1-2 hetente van egy nap mikor úgy használom hogy lehúzom lemerítem majd feltöltöm, megint kihúzom majd lemerítem és ismét feltöltöm...


akku nélkül úgy tudod hogy az aksi mellett valahol van egy kis pöcök, nekem narancssárga és bemélyedt így csak a kisujjammal tudom elhúzni, tesómnak meg már picit kidomborodó fekete, ezt a pöcköt ha elhúzom akkor kidobja az aksit, tehát úgy vedd ki vagy vagy ágyon vagy tedd oda a kezed és vigyázz hogy el ne ejtsd

2014. aug. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

második voltam:


de ha aku nélkül használod akkor hetente legalább egyszer merítsd le és töltsd fel mert ha nem teszed túlmerül és használhatatlan lesz az aksi

2014. aug. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!