Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Game-elés szempontjábol miben...

Game-elés szempontjábol miben jobb egy nagyobb dpi-sel rendelkező egér?

Figyelt kérdés

2014. aug. 17. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"Game-elés"

milyen nyelv az anyanyelved?

2014. aug. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor Gamelés bocsánat:) És a Trust Gxt 25-ről mi a vélemény?
2014. aug. 17. 14:12
 3/6 anonim ***** válasza:

így már jobb?


Számítógépes játéknál a pontosság miatt jobb a nagyobb felbontást kezelő egér


[link]

2014. aug. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül ez az elsődleges szempont, hiszen különböző játékok és jelenetek között van, amikor a magas illetve máskor az alacsonyabb érzékenység az előnyösebb (ezért sok játékos egérnél ez menet közben egy gyorsgombbal állítható).

Ezen felül mindenkinek más-más a kényelmesebb illetve a megszokottabb (alacsony dpi-hez szokott felhasználónál eleinte zavaró tud lenni a magas érzékenység). Az érzékenységen felül számít a megfelelő ergonómia, a gombok mennyisége és elrendezése, az egér siklása vagy akár a súlya is. Az Én egerem min 400, max 3600 dpi-t támogat, de szinte állandóan 1800-on használom, nekem az tökéletesen megfelel, megszoktam (nagyon ritkán szoktam állítgatni, igaz nem is vagyok hardcore gamer).

2014. aug. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szinte az összes igazán jó gamer 400 dpi-vel tolja az fps játékokat. Általában ami 2 ezer dpi-nél több az már nem követi le a gyors mozgásokat normálisan. 400, és 1800 dpi között ajánlanék neked egeret, attól függ mivel akarsz játszani, és mekkora felbontáson. Full hd-ban már kevés a 400 dpi ahhoz hogy minden képkockára rá tudd húzni az egeret. De pl a cs-t a legjobbak 640x480-ban, vagy 800x600-ban tolják. Ehhez a legjobb a 400 dpi.
2014. aug. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen a Cs 1.6-ot tolom vele, 640-esen
2014. aug. 17. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!