Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Minnél nagyobb a dpi annál...

Minnél nagyobb a dpi annál jobb az egér?

Figyelt kérdés
Én eddig azt hittem, hogy az a gyorsaságot jelöli ... ez nem így van? a felbontást? Most szeretnék venni egy gx gila-t , de eltűnődtem hátha van valami jobb ugyan ezen az áron

2013. dec. 3. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Precizitast jelol. Grafikusoknak es hc gamereknek kell csak jobb.
2013. dec. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az első hülyeséget ír. Azt jelöli, hogy 1 inch-nyi(2,54 cm) mozgatás során hány elkülönített pontot érzékel a szenzor. Minél nagyobb az érték az egér annál érzékenyebb, gyorsabban érzékeli a szenzor a mozgásokat. Itt nincs olyan ,hogy a nagyobb vagy a kisebb a jobb, személyfüggő kinek melyik a kényelmesebb.

A GX giláról személyes véleményem, hogy túlárazott csisás kacat amúgy.

2013. dec. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
akkor mi az aminek döntő szerepe van egy egérválasztásnál?
2013. dec. 4. 09:51
 4/5 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy neked kényelmes legyen. Nekem pl. átlaghoz képest nagy kezem/tenyerem van, és eszerint választok.
2013. dec. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én ezt ajánlanám: [link]

Aránylag nagy kezem van(majdhogynem lapát méretű) nagy rombok, és az egész test is nagy. 6000 dpi-t tud, szerintem ez mindenhez elég, nekem még sok is az a bajom vele. Én ennyiért meg vagyok vele elégedve, először furcsa volt, de már egy pár nap után megszoktam. Remélem nem késtem el a válasszal. :(

2014. jan. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!